unlu-cio’ya-nazaran-bitcoin-bu-seviyeyi-tekrar-gorebilir-–-mahsup.net

Ünlü CIO’ya Nazaran Bitcoin Bu Seviyeyi Tekrar Görebilir – Mahsup.net

Guggenheim CIO Scott Minerd’e göre devam eden Bitcoin rallisi sürdürülebilir değil. Guggenheim Partners CIO’su Scott Minerd, CNN’den Julia Chatterley ile yaptığı son röportajında, Bitcoin’in “spekülatif bir balon” içinde kaldığını söylüyor.

Lider kripto para biriminin, riskten kaçma duygusu tarafından vurulursa 20.000 $ seviyesini tekrar ziyaret edebileceğine inanıyor:

“Riskten kaçma anını yakaladığımızda, Bitcoin’in 20.000 ila 30.000 dolar arasında bir yere geri çekildiğini görebiliriz.”

Minerd, bu seviyelerin uzun vadeli yatırımcılar için iyi giriş noktaları olacağını da ekliyor.

Bitcoin, bugün erken saatlerde 29 Mart’tan bu yana en düşük seviyesi olan 55.600 $’a düştükten sonra Bitstamp borsasında 56.610 $’dan işlem görüyor.

Uzun Vadeli Bir Görünüm

Minerd tarafından Aralık ayı ortalarında dile getirilen 400.000 $’lık Bitcoin tahmini, kripto para birimi topluluğu içinde bolca neşeye yol açtı.

Kısa bir süre sonra Minerd piyasanın köpüklenme uyarısıyla düşüşe geçti. Bazıları, Guggenheim’ın daha ucuza satın alabilmesi için Bitcoin’i kasıtlı olarak düşürmeye çalıştığını öne sürüyor.

Chatterley ile yapılan en son röportajda boğa tahmini sorulduğunda, Minerd, lider kripto para biriminin “10 ila 20 yıl” arasında uzanan bir süre boyunca böyle bir hedefe ulaşabileceğini söyledi.

Ünlü CIO’ya Nazaran Bitcoin Bu Seviyeyi Tekrar Görebilir – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.