unlu-analistten-iddiali-tahmin!-bu-altcoin’de-ath-beklerken,-avax-ve-zillqa’da-dusus-ongoruyor

Ünlü Analistten İddialı Tahmin! Bu Altcoin’de ATH Beklerken, AVAX ve Zillqa’da Düşüş Öngörüyor

Ünlü Analistten İddialı Tahmin! Bu Altcoin'de ATH Beklerken, AVAX ve Zillqa'da Düşüş Öngörüyor

Popüler kripto para analisti ve trader, bir akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayabileceğini düşünüyor.

Bu Altcoin, Önümüzdeki Haftalarda ATH Yapabilir!

Altcoin Sherpa olarak bilinen takma adlı kripto para analisti, piyasaya yönelik son tahminlerini paylaştı. Ünlü analist Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla birlikte 172.500 takipçisine Near Protocol‘ün yerel tokeni NEAR‘ın tüm zamanların en yüksek seviyesine geçmeden önce hala fiyatta düşme ihtimali olduğunu belirtti.

Near Protokol, piyasa değerine göre 17. sıradaki kripto varlığı olarak yatırımcıları karşılarken, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %0.41’lik bir artışla, 16.29 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Öte yandan Altcoin Sherpa, yatırımcılar içn önemli bir giriş seviyesini işaret ederen Near Porotocol (NEAR) için 14 doların “harika bir giriş olacağını” dile getirdi.

Altcoin Sherpa, Bu İki Altcoin’de Geri Çekilme Bekliyor

Analist, başka bir Ethereum (ETH) rakibini ele alırken bu altcoin’de daha az yükseliş bekliyor. Altcoin Sherpa, Avalanche’ın (AVAX) üstel hareketli ortalamasına bakarken popüler altcoin‘in “ağır” bir şekilde düşük performans gösterdiğini söyledi.

Avalanche (AVAX), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %0.14’lük bir düşüşle 76.86 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde ’den fazla düştü.

Altcoin Sherpa, son olarak yüksek çıktı ve verim elde etmek için oluşturulmuş bir blockchain ağı Zilliqa‘nın yerel varlığı ZIL’de de düşüş beklediğini dile getirdi.

Ünlü analist ZIL hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Eğilimin hala düşüş yönünde olduğunu düşünüyorum.

Zilliqa’nın yerel tokeni ZIL, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla 0,1074 dolardan işlem görürken piyasa değerine göre 77. sıradaki kripto varlığı geçen hafta ’dan fazla düşüş kaydetti.