unlu-analistten-bittorrent-(btt)-ve-tron-(trx)-ile-ilgili-dikkat-ceken-tahmin!

Ünlü Analistten BitTorrent (BTT) ve Tron (TRX) İle İlgili Dikkat Çeken Tahmin!

Kripto para piyasası, Ethereum’un (ETH) yeniden 2.000 dolar üzerine çıkması ile ikinci altcoin rallisine başlamış olabilir. Bu rallide şimdiye kadar ciddi bir yükseliş elde eden kripto paralar arasında ise BitTorrent Token (BTT), Filecoin (FIL) ve Tron (TRX) yer almakta. Ünlü bir kripto para analisti söz konusu üç kripto para birimi hakkında önemli bir açıklama paylaştı.

BTT, FIL ve TRX Yorumları

Twitter’da 100.000’den fazla takipçisi bulunan KALEO, konu hakkında yayınladığı açıklamasında kısa sürede gerçekleşebilecek tahminlerini duyurdu. KALEO’nun dikkat çektiği üç kripto para birimi BTT, FIL ve TRX son zamanlarda ciddi bir yükseliş elde etse de analist özellikle bunların iki tanesinin yükselişin devam edebileceğini düşünüyor.

KALEO, BTT’nin yükselişi ile toplam piyasa değeri açısından Filecoin’i geçebileceğini vurguladı. FIL, özellikle Çin piyasalarda sahip olduğu popülerlik ile kısa sürede top 10’a girecek kadar çok yükseliş yakalamıştı. TRX ise son dönemde yeniden adından söz ettirecek şekilde yükselmeyi başarsa da bunun hala top 10’un dışında olduğu görülüyor.

TRX, Top 10’a Yine Girebilir

Ünlü analist BTT’nin FIL’i geçeceği tahmininden sonra ise TRX’in yeniden top 10 içerisine gireceği tahminini ortaya attı. Analiste göre TRX fiyatı top 7’ye girmesine yetecek kadar yükselebilir. TRX bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla son 7 günde T yükselse de hala 19. sırada bulunuyor. TRX’in 7. sıraya kadar yükselmesi için ise toplam piyasa değerini  neredeyse @0 arttırma gerekiyor.

TRX bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 7 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve 7. sıradaki XRP’nin piyasa değeri 28 milyar doların üzerinde. Bunun için ciddi bir yükseliş gerekiyor olsa da TRX’in daha önceki altcoin döneminde inanılmaz bir yükseliş elde ettiği biliniyor.

BTT Yükselişini Devam Ettirebilecek mi?

KALEO’nun diğer tahmini için ise BTT’nin aynı TRX gibi atak yapması gerekmekte. BTT bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 26. sırada yer alıyor ve 5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. BTT’nin 12. sıradaki FIL’i geçmesi için ise toplam piyasa değerini 2 kattan fazla arttırması gerekmekte.

BTT ve TRX arasındaki bağlantı düşünüldüğünde ise birisi yükselirken diğerinin de yükselmesi oldukça mümkün gözüküyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.