unlu-analist,-ethereum-ve-bu-2-altcoin-icin-tahminlerini-paylasti:-yuzde-100-artis-bekliyor

Ünlü Analist, Ethereum ve Bu 2 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı: Yüzde 100 Artış Bekliyor

Ünlü Analist, Ethereum ve Bu 2 Altcoin İçin Tahminlerini Paylaştı: Yüzde 100 Artış Bekliyor

Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakından takip edilen bir kripto para stratejisti ve analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) dahil olmak üzere iki ETH rakibi için yakın vadede neler beklediğini açıkladı.

Ünlü Analist ETH, SOL ve Bu Altcoin’i Değerlendirdi

Cred adlı kripto para analisti, yeni bir strateji oturumunda yaptığı açıklamalarda Ethereum‘un 2.000 doların altında kalması şartıyla, bu seviyelerin  işlem yapılabilir bir aralık  olabileceğini belirtti.

Cred, yaptığı açıklamalara şu şekilde devam etti;

Bu bir süreliğine bizim menzilimiz olabilir. Haftalık 2.000 dolar civarında destek. Belki bu noktada, direnç burada 2.500 dolardan alakalı hale gelecektir. Ardından aralığın zirvesi 3.000 dolardır. Yani bu bir tür ara dip ise, ticaret yapmamız gereken aralık 2.000 dolar ve 3.000 dolar arasında yer alıyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Ethereum (ETH), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %4.45 düşüşle 1.950 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Solana’da 2 Kat Artış Bekliyor

Ünlü analist, listesindeki bir sonraki kripto para birimi olarak, aynı zamanda piyasa katılımcıları için sağlam fırsatlar sağlayan geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söylediği Solana‘ya (SOL) yer verdi.

Analist, Solana hakkında yaptığı açıklamalarda şöyle söyledi;

Solana’daki (SOL) kısa vadeli aralığınız muhtemelen 40’ların ortası ile 80 dolar civarlı olacaktır. Bu oldukça geniş bir aralık … inanılmaz matematik derecem bana bunun 2x ve % 100 kazanç olduğunu söylüyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Solana (SOL), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %8.64 düşüşle 50.70 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Cred, listesinde son olarak akıllı sözleşme platformu Avalanche‘a (AVAX) yer verdi. Kripto strateji uzmanına göre, AVAX ayrıca geniş bir aralıkta işlem görüyor ancak piyasa katılımcılarını Avalanche’ın potansiyel olarak aralıktan sapabileceği ve kısaca direncin üzerinde veya desteğin altında işlem yapabileceği konusunda uyarıyor.

Ünlü analist yaptığı açıklamalarda şöyle söyledi;

Yüksek aralık 40 dolardan ve düşük aralık 24 dolardan geliyor… Solana’ya benzer şekilde, Avalanche iyi bir grafiğe ve ticaret yapmak için iyi bir alana sahip. Destek al, direnç sat ve başka bir şey yapma. Sadece biraz sapma bekliyorum. Örneğin direncin üzerine çıkarsa, tam seviyenin kendisinden biraz daha yükseğe çıkmasını bekliyorum.

Aynı şey destek için de geçerli: Eğer destek seviyesine kadar bir gerileme yaşanırsa fiyat biraz daha aşağıya gidebilir.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla Avalanche (AVAX), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte .29 düşüşle 29 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.