unlu-analist,-2-ayda-yuzde-2.500-yukselen-altcoin-icin-hala-yukselis-bekliyor

Ünlü Analist, 2 Ayda Yüzde 2.500 Yükselen Altcoin İçin Hala Yükseliş Bekliyor

Kripto para sektörü özellikle 17 Nisan gecesi yaşanan düşüş ile şu an tamamen kızıla boyanmış durumda. Bu düşüşe rağmen ise yatırımcıların büyük bir kısmı boğa sezonunun devam edeceğine dair inanca sahip. Önde gelen bir kripto para analisti ise kısa süre içerisinde rekor kıran bir altcoinin bu performansını uzun bir süre daha devam ettirebileceğine inanmakta.

Bitcoin Düşse de Boğa Beklentisi Altcoinler İçin Sürüyor

Daha önce lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için 3.000 dolar bandına düşüşü bilen analist Capo of Crypto, şimdi ise Verasity (VRA) için yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Capo, şu an birçok bireysel yatırımcının radarında olmayan bu altcoinin “hiçbir sınıra sahip olmadığını” vurguladı.

Verasity, çevrimiçi video ekosistemini direkt olarak şeffaf ve doğrudan ilişki ile değiştirmeyi hedefliyor. İçerik üreticileri, izleyiciler ve reklam verenler arasındaki ilişkiyi değiştirmek isteyen Verasity, hali hazırda %2.500 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etti.

VRA Sonrası Hedef NOIA

CoinGecko verilerine göre VRA fiyatı sadece 2 ayda %2.550 gibi inanılmaz bir yükseliş elde etti. Mart ayında 0,002 dolar seviyesinden işlem gören VRA, geçtiğimiz hafta ise 0,053 dolar seviyesine kadar yükseldi ve an itibarıyla en büyük 203. kripto para birimi konumunda.

VRA analistin radarındaki tek kripto para birimi değil. Syntropy (NOIA) için de benzer bir tahminde bulunan Capo of Crypto, şu an birçok büyük analistin aslında bu kripto paranın farkına bile varmadığını belirtti. NOIA da sadece 1 yıl içerisinde .868 yükseliş elde ederek belki de ulaşabileceği en yüksek seviyeye ulaştı.

Ethereum Fiyatı İçin 10.000 Dolar Mümkün mü?

Analistin az bilinen kripto paraların yanı sıra Ethereum (ETH) ile ilgili de bir tahmini bulunuyor. Ethereum fiyatının yaşayacağı yükseliş konusunda diğerlerine göre kendinden çok daha emin olan analist, bunun kısa sürede 3 kat yükseliş elde etmesini bekliyor.

Capo’nun 15 Nisan tarihli gönderisinde Ethereum fiyatının 10.000 dolar seviyesine gelmesini beklediği görülüyor. ETH fiyatı sert düşüş sonrasında 2.000 dolar bandının sınırlarına gerilese de özellikle EIP-1559 güncellemesi ile fiyatın inanılmaz bir yükseliş elde edeceğine inananların sayısı bir hayli fazla. ETH fiyatının psikolojik direncinin ise 3.000 ve 5.000 dolar noktaları olduğu biliniyor.