turk-sirketten-bitcoin-ve-bu-5-altcoin’e-yonelik-enteresan-hamle!-–-mahsup.net

Türk Şirketten Bitcoin ve Bu 5 Altcoin’e Yönelik Enteresan Hamle! – Mahsup.net

Türkiye’de kripto paralar hızla benimseniyor ve geniş bir kullanım alanına sahip oluyor. Dün, İzmir’in Aliağa ilçesinde yaşayan ve Ege Bölgesi’nde birkaç mağazası bulunan genç girişimci Davut Şahin’in, lider kripto para birimi Bitcoin ile giysi satışlarına başladığını bildirdik. Bugün ise piyasa, kripto para ile sandalye satan bir Türk satıcıyı konuşuyor. Bursa’nın İnegöl ilçesindeki Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda, bir sandalye şirketi BTC ve altcoin projeleriyle ürün satışı gerçekleştiriyor. Şirket, ödemelerde BTC, ETH, TRX, BTT, HOT ve popüler altcoin CHZ’yi kabul ediyor.

Bursa’da Bitcoin ve altcoin’ler ile sandalye satan Ramiz Coşkun ile tanışın!

Bursa’nın İnegöl ilçesindeki Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda, bir sandalye şirketi kripto para ile ürün satışı gerçekleştiriyor. İnegöl ilçesinde sandalye üretimi yapan Ramiz Coşkun, katıldığı Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nda kripto para ile sandalye satışları yaptığını açıkladı. Küresel piyasa şartlarına uyum sağlamak için böyle bir adım attığını belirten Ramiz Coşkun, konuya yönelik şunları söyledi:

Global piyasada kripto paraya talep olduğunu gördük. Bizler de dedik ki neden ürünlerimizi bu şekilde satmayalım. Tabii yine normal TL, Dolar ve Euro olarak da satışlarımız devam ediyor. Biz bu konuyu ileriye dönük adım olarak görüyoruz. Müşterilerimizin ve esnafların da bize tepkisi olumlu oldu.

Sandalye şirketi ödemelerde Bitcoin ve bu altcoin projelerini kabul ediyor!

Bu kapsamda sandalye şirketi ödemelerde, BTC, ETH, TRX, BTT, HOT ve popüler altcoin CHZ’yi kabul ediyor. Dün Kriptokoin.com olarak İzmir’in Aliağa ilçesinde yaşayan ve Ege Bölgesi’nde birkaç mağazası bulunan genç girişimci Davut Şahin’in, lider kripto para birimi Bitcoin ile giysi satışlarına başladığını bildirdik. Konuya yönelik daha fazla detay için “Türkiye’den Kesitler: Bitcoin Yatırımıyla Mağazalar Açtı! Şimdi ise…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Türk Şirketten Bitcoin ve Bu 5 Altcoin’e Yönelik Enteresan Hamle! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.