travala-coin-nasil-alinir?

Travala Coin Nasıl Alınır?

2017 yılında kurulan Travala, önde gelen blockchain tabanlı seyahat rezervasyon platformlarından biridir.

Travala (AVA) Nedir?

Travala, otel ve konaklama rezervasyonu için bir platformdur ve 2.200.000’den fazla mülkün yanı sıra dünya genelinde 230 ülke ve bölgede 90.124 varış noktasını kapsar. Platformun geliştiricileri geleneksel, genel rezervasyon platformlarından tipik olarak @’a kadar daha ucuz olduğunu iddia ediyor.

Travala, platformun müşterilerine ve platformun büyümesine yardımcı olabilecek diğer kullanıcılara tokenize teşvikler sunabilmesine yardımcı olan yerel bir token olan AVA kullanır. AVA token’ları ayrıca, platform tarafından her bir sahibinin hissesinin büyüklüğü ile orantılı olarak sunulan ödüllerle bir tasarruf programı sunar.

Platform ayrıca Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) dahil olmak üzere 40’tan fazla desteklenen kripto para biriminden herhangi biriyle seyahat düzenlemeleri için ödeme yapılmasına izin veriyor.

Travala’nın misyonu, seyahat rezervasyonunu merkezi olmayan teknolojinin ahlakına tam olarak uydurmak ve herkese, her yerde erişilebilirliği teşvik ederken, aynı zamanda eşler arası (P2P) işlemler sunmaktır.

Travala’nın ana ilkesi ve hedefi, kripto ödemelerini seyahat endüstrisinde ana akım bir seçenek haline getirmektir. Travala ayrıca gizli maliyetleri olmaması ve daha şeffaf uygulamalara sahip olması nedeniyle geleneksel rezervasyon yöntemlerine daha ucuz bir alternatif olarak kendini nitelendiriyor.

Bunlara ek olarak Travala, şu anda şirkette baş strateji sorumlusu olan Matthew Luczynski tarafından kuruldu. Bundan önce Luczynski, Wanderlust uygulamasını yarattı ve Network of International Business Schools’da bir iş stratejisti idi.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada dolar karşısında 5,19 USD ile işlem gören Travala Coin, Bitcoin (BTC) karşısında da 0.00008948 BTC ile işlem görüyor. Travala Coin’in 1 Nisan 2021’de 6,01 dolar ile en yüksek seviyeyi ve 14 Ağustos 2018’de de 0,0439 dolar dip seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak AVA Network Coin toplam arzının 61,125,269 AVA Network Coin olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

AVA Coin Nereden Alınır?

AVA Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

AVA Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından AVA Coin’in işlem gördüğü Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve BUSD alarak AVA işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.