tokenclub-coin-nasil-alinir?

TokenClub Coin Nasıl Alınır?

TokenClub, yatırımcılara profesyonel kripto para birimi piyasa bilgileri, yatırım danışmanlığı ve stratejileri ve diğer kapsamlı hizmetler sunan Blockchain tabanlı bir kripto para yatırım platformudur.

TokenClub (TCT) Nedir?

TokenClub kullanıcılarına birçok veriyi sunan bir yatırım platformu olarak nitelendiriliyor. Örneğin; platform sayesinde kullanıcılar, dünya çapında medya haber akışını takip edebiliyor ve profesyonel yorumlamalardan yararlanabiliyor. Ayrıca ortak sohbet özelliklerinin yanı sıra Lucky Money ve C2C güvenli işlemleri de platform tarafından destekleniyor.

Ayırca bilgilerin yanı sıra platform kullanıcılarına online alışveriş özelliği de sunuyor. Böylece kullanıcılar TokenClub ile alışverişlerini kripto para birimleri ile çevrimiçi olarak gerçekleştirebiliyor.

TokenClub kullanıcılarına kripto para birimleri ile ilgili tüm hizmetleri tek elde sunduklarını ifade ediyor. Platformun kullanıcılarına sunduğu hizmetler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Piyasa bilgileri: Platform, binlerce para birimini, yüzlerce medyayı ve çok daha fazlasını kullanıcılarına tek bir yerden sunuyor.
  • Toplu borsa: Kullanıcılar tek bir hesap üzerinden onlarca önde gelen borsa seçeneği ile yüzlerce işlem seçeneğini kullanabiliyor.
  • Yatırım danışmanlığı: Günlük piyasa analizi, trend yorumu ve profesyonel raporlar kullanıcılara sunuluyor.
  • Sosyal topluluk: TokenClub kullanıcılarına anlık mesajlaşma, sosyal ağ ve özel madencilik sistemi gibi birçok hizmeti tek bir platform üzerinden sunuyor.
  • Canlı yayın: Platform, 20 milyondan fazla ziyaretle 400’den fazla canlı gösteriyi kullanıcıları ile buluşturuyor.
  • Oyunlar ve e-ticaret: Platform kullanıcılarına yukarıdakilere ek olarak ikili işlemler, trend tahminleri, token oyunları, token e-mağazası gibi birçok hizmet sunuyor.

Bunlara ek olarak gerçek zamanlı piyasa verilerinin görselleştirildiği ısı haritaları, potansiyel fırsatların yakalanmasına olanak sunan hype oranları, büyük balina faaliyetlerinin gösterildiği token dağılımları, piyasa segmentlerinin incelenebildiği kavramsal bölümler ve gerçek zamanlı borsa sermayesi akışlarının takip edilebildiği sermaye akışı hizmeti de kullanıcılara sunuluyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0470 dolardan işlem gören TokenClub coin, Bitcoin karşısında da 0.0000008072 BTC ile işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre, 34,364,326 dolar işlem hacmi ile 657. sırada yer alan TokenClub Coin 24 saatlik işlem hacminin de 8,826,255 dolar olduğu görülüyor.

Bunlara ek olarak TCT Coin 13 Mart 2020 tarihinde 0,0028 dolar ile dip seviyeye ve 11 Ocak 2018 tarihinde 0,1012 dolar ile rekor seviyeye ulaştı. Ayrıca şu anda dolaşımda 730,043,169 adet TCT Coin bulunuyor ve bu rakamın 995,239,500 TCT Coin’e ulaşması hedefleniyor.

TCT Coin Nereden Alınır?

TCT Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

TCT coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından TCT Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) alarak TCT işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.