the-sandbox-(sand)-grafik!-sand-yorumlari

The Sandbox (SAND) Grafik! SAND Yorumları

En büyük kripto para birimi 43.000 doların altında kalmaya devam ediyor. Altcoinler ise daha ciddi kayıplar yaşadı. Mart sonunda 3,86 dolara kadar yükselen SAND yaklaşık iki gündür 3 doları destek olarak tutamıyor. Yazı hazırlandığı sırada SAND token 2,96 dolardan alıcı buluyor. Peki daha derin kayıplar yaşanabilir mi?

The Sandbox (SAND) Grafik

Bitcoin‘in 44 bin dolarlık alana tutunamaması, kripto pazarında güçlü satış baskısına neden oldu ve The Sandbox (SAND) bundan etkilendi. Bitcoin 44,4 bin dolar seviyesinin altına düşerken, SAND da 3,4 dolar seviyesinin altına düştü. 3 dolar seviyesi de ayılar tarafından kırıldı. Bu, mart ayı yükselişinin geri alındığı anlamına mı geliyor? Tersine, Sandbox, sürekli talebin ardından haftalarda kazançlar kaydedip 4,4 dolarlık alana doğru itebilir mi?

Günlük zaman diliminde, SAND için piyasa yapısı hala yükseliş eğilimine sahipti. Düşüş trendi (mor) ve son zamanlardaki en düşük seviyesi olan 3,41 dolar, iki hafta önce daha yüksek bir zirve ile kırıldı. Şubat ayındaki 2,62 dolarlık düşüşün ardından mart ayındaki en düşük seviyeler geldi.

SAND Yorumları

2,62 dolar seviyesi kırılana kadar, grafikler yükseliş eğilimi gösterecek. Önümüzdeki birkaç gün içinde, 2,8 dolar seviyesinin daha düşük zaman dilimlerinde bir önemi olabilir. Ayılar 3 dolar bölgesini ele geçirdi ve kısa vadede düşüş görünümü devam ediyor. Bu nedenle, uzun vadeli yatırımcılar, önümüzdeki günlerde 2,6- 2,8 dolarlık alanın boğalar tarafından savunulmasını istiyor. Böyle bir senaryo ortaya çıkarsa ve SAND kendini 3 doların üzerine çıkarabilirse, son düşüş bir likidite kapma olarak kabul edilebilir.

Bitcoin’in başka bir satış dalgası görmesi durumunda, SAND 2,62$’a düşebilir. Riskten kaçınan alıcılar için henüz bir satın alma fırsatı oluşmuş değil. Fakat uzun vadeli yatırımcılar 4,4 dolara doğru bir hareket bekleyebilir elbette bunun için fiyatın 3 doları ve 3,4 doları aşması gerekecek.

Boğaların 3 dolar seviyesini yeniden kazanması fiyatın 3,12-3,15 dolar direncini test etmesini sağlayabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.