terra-luna,-ust-rezervine-avalanche’i-ekledi.-ikisi-yeni-bir-oyun-alt-aginda-ortak-olacak

Terra Luna, UST Rezervine Avalanche’ı ekledi. İkisi yeni bir oyun alt ağında ortak olacak

Terra Luna Vakfı, UST Rezervine Avalanche’ı (AVAX) ekledi. Vakıf 100 milyon dolar değerinde AVAX token satın alarak Avalanche’ı kendi UST Rezervine eklenecek ikinci Katman 1 dijital para birimi haline getirdi.

Terra Luna’nın konuya dair tweeti:

Huobi

Terra’nın UST Rezervindeki en büyük dijital varlık Bitcoin olmakla birlikte buna AVAX’ın eklenmesi, UST stabilcoini destekleyen dijital varlıkların çeşitlendirilmesinin başlangıcı oldu.

Reklam
whitebit

Terra Luna’nın Ethereum yerine Avalanche tercihi…

Terra’nın kurucusu Do Kwon, Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, Terra Luna Vakfı’ının Ethereum’a değil Avalanche’a gittiğini söyleyerek, Avalanche’ın hızlı bir büyüme yaşadığını ve geniş bir hayran kitlesine sahip olduğunu belirtti.

Kwon açıklamalarında: “Avalanche hâlâ büyüyen bir ekosistem… çoğu, AVAX belirtecine olan sadakatle besleniyor ve kullanıcılar, kendisini AVAX ile uyumlu hale getiren bir varlığa çok fazla yakınlık hissediyor. Ortalama bir Ethereum kullanıcısı için, kendinizi Ether ile hizalamak gerçekten o kadar da önemli değil.” dedi.

Oyun alt ağı oluşturmak amacıyla yeni bir ortaklık

Avalanche’ı UST Rezervine eklemenin yanı sıra vakıf, iki ekosistemden kullanıcıları ve geliştiricileri birbirine bağlayacak yeni bir oyun alt ağı oluşturmak amacıyla yeni bir ortaklık için Avalanche’da karar kıldı.

Ortaklığın ardından Terra’daki ekip şunları tweetledi: “Avalanche üzerindeki xAnchor uygulamasının hemen ardından, #LUNAtics’in endişeyle beklediği bazıları da dahil olmak üzere Avalanche’a zincirler arası bir genişleme için birkaç tane daha Terra-native DeFi protokolü de değerlendiriliyor.”

Ardından, “Avalanche’ın alt ağları, niş kullanım durumlarında yeni nesil ölçeklenebilir Web3 uygulamalarını oluşturmak için güçlü bir yöntem” diye ekledi.

invezz.com

Binance komisyon indirimlerini ’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.