tecrubeli-analistler:-altin-bu-can-sikacak-duzeyleri-gorebilir!-–-mahsup.net

Tecrübeli Analistler: Altın Bu Can Sıkacak Düzeyleri Görebilir! – Mahsup.net

Altın (XAU/USD) son zamanlarda karma ticaret seanslarından geçiyor. Fiyat dün 1.750 dolarlık kritik seviyenin altından işlem gördü. Ancak, fiziksel altın’a yönelik talep ve yatırımcı duyarlılığı ise hızla artıyor. Credit Suisse analistleri ise piyasayı yorumlayarak altın’da kritik seviyelere işaret ediyor.

Credit Suisse analistleri, altın için yüzde 50’lik bir düzeltmeye işaret ediyor

Altın fiyatları, karışık trendler içinde işlem görürken analistlerden de piyasaya yönelik yeni tahminler geliyor. Credit Suisse analistleri altın’da yüzde 50’lik bir düzeltmeye işaret ediyor. Credit Suisse analistleri konuya yönelik şunları söylüyor:

Altın’ın gücü, en azından şimdilik 1.755/65 dolarlık direncin altında sınırlandırıldı. Buranın altında iken görünüm, 1.682/71 dolarlık kilit desteğin yeniden test edilmesi için daha düşük seviyelerin görülmesi demektir. Haziran 2020’nin düşükleri… Zamanında nihai bir kırılma, bir sonraki hedefin 1.620/15 dolarda olduğunu gösteriyor. Destek ve nihayetinde ölçülen en önemli hedef 1.564/61 dolarda… P düzelme görebilir. 1.765 doların üzerinde olursa bunun yerine 1.855/75 dolara kadar daha derin bir toparlanma için kısa vadeli bir taban kurulacak. Ancak burada yeni bir sınır aranıyor.

Tecrübeli Analistler: Altın Bu Can Sıkacak Düzeyleri Görebilir! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.