“tarihi-firsat”:-iste-usta-trader’dan-bitcoin-ve-altcoin-kestirimleri-–-mahsup.net

“Tarihi Fırsat”: İşte Usta Trader’dan Bitcoin ve Altcoin Kestirimleri – Mahsup.net

Kripto etkileyicisi ve usta trader Lark Davis, Bitcoin’in yükselmeye hazır olduğunu, ancak altcoin projelerinin önümüzdeki aylarda kralın büyümesini geride bırakacağını söylüyor.

Lark Davis: Bitcoin devasa bir yükselişi tetiklemenin eşiğinde!

Yeni bir videoda Lark Davis, BTC’de kısa vadeli bir yükseliş olduğunu belirtiyor ve bir Bitcoin grafiği paylaşıyor. Lark Davis, Bitcoin’in tarihsel olarak büyük BTC rallilerinden önce gelen bir hareket olan MACD’yi (hareketli ortalama yakınsama sapması) geçmenin eşiğinde olduğunu vurguluyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu henüz onaylanmadı, sadece bunu aklınızda bulundurun. Onaylamayabilir, ancak onaylamaya çok yakın. Bu ivmeyi sürdürürsek, bir onay alacağız ve eğer onaylarsa, o zaman bu Bitcoin için çok yüksek bir teknik hamle olur. Yükselen bir MACD geçişi yaşadığımız son üç seferde fiyat 0, f ve arttı. Dolayısıyla bu gösterge, Bitcoin’in ciddi kazançlar göreceği bir dönemi temsil etme eğilimindedir.

Lark Davis: Kazanmak istiyorsanız altcoin projelerine yatırım yapmalısınız!

Usta analist, göstergenin muhtemelen yarın veya ertesi gün teyit edileceğini ekliyor. Ancak BTC grafiklerine gelince hiçbir şey kesin değil. Lark Davis ayrıca, Bitcoin boğası ve Real Vision kurucusu Raul Pal’ın, genel kripto piyasasının 1,8 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaştıktan sonra önemli bir kilometre taşını geçtiğine inandığını vurguluyor.

Her iki kripto yatırımcısı da kripto piyasası değerlemesinin önümüzdeki aylarda ikiye katlanacağına inanıyor. Analiste göre, yatırımcılar kripto pazarının büyümesi hızlandıkça istikrarlı kazançlar için Bitcoin’e güvenebilir. Ancak Lark Davis’e göre, altcoin yatırımları daha riskli olsa da 2021’de yatırımcılar için hayat değiştiren kazançlar sergileyecek. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021 cidden finansal hayatınızın en büyük fırsatlarından biri. 2021’in mali kaderinizi değiştirme potansiyeli inanılmaz. Ama gerçek şu ki eğer sadece Bitcoin satın alırsanız, katlanarak büyük kazançlar görmeyeceksiniz. Oldukça iyi getiri elde edeceksiniz, ancak büyük parayı kazanmak istiyorsanız altcoin projelerine yatırım yapmalısınız.

“Tarihi Fırsat”: İşte Usta Trader’dan Bitcoin ve Altcoin Kestirimleri – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.