taninan-analist:-bu-ucuz-altcoin,-stratosfere-gidiyor!-–-mahsup.net

Tanınan Analist: Bu Ucuz Altcoin, Stratosfere Gidiyor! – Mahsup.net

Popüler analist Coin Bureau, son 30 günde e0 oranında büyüyen bir non-fungible token (NFT) projesinin daha da ileri gitmek için temellere sahip olduğunu söylüyor. Coin Bureau, popüler altcoin projesi Chiliz (CHZ)’e dikkatleri çekiyor.

Coin Bureau: Bu altcoin projesi, stratosfere gidiyor olabilir!

Ünlü analist Coin Bureau, 610.000 YouTube abonesine, neden Chiliz’in (CHZ) kripto alanına büyük bir kullanıcı sürüsü getirebileceğini düşündüğünü söylüyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Taşkın kapılarını açma ve yüzlerce ve milyonlarca insanı kripto para birimine alma potansiyeline sahip o katil uygulamayı mı arıyorsunuz? Bu zor tek boynuzlu at büyük olasılıkla güzel bir sentle değerlendirilecek, bu da doğru zamanda girerseniz, gerçekten çılgınca kazançlar gönderebileceğiniz anlamına geliyor. Ya bu proje NFT‘leri, sporları ve kriptoyu birleştirirse? Bu, onu stratosfere gönderebilecek roket yakıtı türü… Bu Chiliz olurdu.

CHZ token, benzersiz dijitalleştirilmiş varlıklara olan yüksek talebin ortasında NFT projelerinin popülaritesinin artmasıyla son birkaç ayda iyi performans gösterdi. CHZ şu anda 2,8 milyar dolarlık piyasa değerlendirmeyle en iyi 50 proje arasında yer alıyor.

Coin Bureau: Chiliz şu anda kripto alanındaki en ilginç projelerden biri!

Blockchain şirketi Chiliz, spor franchise’larının taraftar tokenleri aracılığıyla gelirlerini artırmalarına olanak tanıyan Socios.com platformunu işletiyor. Taraftarların, takım kararlarını etkilemek ve diğer ayrıcalıklara erişim elde etmek için kullanabilecekleri bu tokenleri almak için CHZ kripto para birimini satın almaları gerekir.

Coin Bureau, Chiliz’in şu anda kripto alanındaki en ilginç altcoin projelerinden biri olduğunu ve spor takımlarının taraftar kitlesinden para kazanmasına nasıl yardımcı olduğunu açıklıyor. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chiliz, ekiplerin ekip yönetimini oyunlaştırması, bunu kendi başına bir eğlence teklifine dönüştürmesi ve bu oylama hakları talebinden para kazanması için bir çözüm sunuyor. Öte yandan taraftarlar, takımlarını desteklemenin ve gerçek dünyadaki spor etkinliklerini etkileyen belirli takım kararlarına oy verme fırsatı bulmanın yeni bir yolunu buluyor.

Coin Bureau: Chiliz, Enjin (ENJ) ile ortaklık kurarak büyük adım attı!

Ayrıca analist, Chiliz’in NFT pazarına girerek ve markalı dijital koleksiyonlar oluşturmak için Blockchain ekosistem geliştiricisi Enjin (ENJ) ile ortaklık kurarak kendisini gerçek dünya değeri üretecek şekilde konumlandırdığını belirtti. Coin Bureau konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Socios, ortak kulüpler için Ethereum tabanlı koleksiyon öğeleri oluşturmak için Enjin ile birlikte çalıştı. Birkaç hafta önce Chiliz, NFT’leri gerçek zamanlı olarak üretmek için Chainlink ile entegre olduğunu da duyurdu. Bu neden önemli? Bu, Chiliz’in gerçek dünyadaki spor etkinliklerine ve sınırlı sayıda NFT’lere yanıt olarak dinamik NFT’ler oluşturmasına olanak tanır… Chiliz’i bir proje, konsept ve görünüşte gerçek zamanlı olarak NFT’lerle benzersiz dijital spor hatıralarının yolunu açıyor ve onu gerçekten seviyorum. Ayrıca NFT’lere takımla ilgili somut avantajlar ekleme fikrini de gerçekten çok seviyorum. Bu şekilde somut gerçek dünya değerine sahip olurlar ve bu gelecekteki talebi yönlendirmelidir.

Tanınan Analist: Bu Ucuz Altcoin, Stratosfere Gidiyor! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.