taninan-analist:-bu-7-altcoin-atakta!-buyuk-karlar-geliyor-–-mahsup.net

Tanınan Analist: Bu 7 Altcoin Atakta! Büyük Kârlar Geliyor – Mahsup.net

Altcoin Daily ortak sunucusu olan Aaron Arnold, yükselmeye hazırlanan en iyi altcoin projelerinin listesini açıklıyor.

Aaron Arnold: Bitcoin büyük yükselişe hazırlanıyor!

Yeni bir videoda Aaron Arnold, listeye dünyanın önde gelen kripto para birimi ile başlıyor ve Bitcoin‘in (BTC) boğa koşusunun bir sonraki ayağını ateşlemeye hazırlandığını öne sürüyor.  Aaron Arnold, kısa süre önce 54.000 dolar seviyesinin “11.000 dolardan bu yana uzun vadeli yatırımcılar tarafından BTC fiyat keşfinin en güçlü alanı” olduğunu tweetleyen  analist Willy Woo’dan alıntı yapıyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tipik olarak BTC, boğa piyasasının en yüksek seviyelerine geçmeden önce (önceki döngü) tüm zamanların en yüksek seviyesinin 2-3 kat üzerinde güçlü bir fiyat keşfi tabanı oluşturuyor.

Aaron Arnold: Ethereum yükselirken, altcoin’lerde biz çok yükseliş gösteriyoruz

Aaron Arnold’un listesinde yedi numarada Ethereum (ETH) var. Kripto etkileyicisine göre, ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması, altcoin piyasasının geri kalanı için muazzam bir yükseliş sinyali. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum şu anda 2.000 doların üzerinde. Ethereum borsa rezervleri tükenmeye devam ediyor. Ethereum yükselmeye devam ediyor. Bu altcoin’ler için çok yükselişli bir durum. Bitcoin yükselen tek şey olsaydı, altcoin’lerde yükseliş yapmak zor olurdu, ancak Ethereum yükselirken, altcoin’lerde biz çok yükseliş gösteriyoruz.

Aaron Arnold: Compound boğa trendi içinde gibi görünüyor

Analistin radarındaki bir sonraki kripto para, “OG DeFi (merkezi olmayan finans) protokollerinden” biri olarak adlandırdığı Compound (COMP). Aaron Arnold, COMP’u listesine koymayı haklı çıkarmak için COMP’un yükseliş hareketine ve 1,3 milyar dolarlık ETH’nin tek bir kripto balinası tarafından Compound’a hareketine işaret ediyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Compound fiyatına bir göz attığımda, yaklaşık 500 dolar… Bana göre, bu bir boğa trendi içinde gibi görünüyor.

Analist: Yearn.finance ve Cardano boğa koşusunun bir sonraki ayağı için hazırlanıyor

Analistin listesinden beş numarada gelen ise yearn.finance (YFI). Aaron Arnold, yield aggregator’un DAO bordrosunun en son yayınına atıfta bulunuyor ve “fiyatın yukarı ve sağa doğru hareket ettiğini, tüm zamanların en yüksek seviyelerinde patlamaya hazır olduğunu” iddia ediyor. Analiste göre, boğa koşusunun bir sonraki ayağı için hazırlanan dördüncü kripto para Cardano (ADA).

Aaron Arnold, Cardano geliştiricilerinin yakın zamanda akıllı sözleşme platformunda değiştirilebilir olmayan tokenlerin (NFT’ler) basılmasını sağladığını belirtti. Analiste göre, benzersiz dijital varlıklara olan talep arttıkça ve Snoop Dogg ve The Weeknd gibi tanınmış ünlüler alana girdikçe, haberler “Cardano one to watch” yapıyor.

Aaron Arnold: Polkadot güçlü geliyor!

Sırada Ethereum rakibi Polkadot (DOT) var. Aaron Arnold, ABD merkezli kripto borsasının yatırım kolu Coinbase Ventures’ın Acala’yı desteklemesinden hoşlanıyor. Acala, Polkadot ağında bir DeFi uygulamaları paketi oluşturan Ethereum sanal makinesi uyumlu bir Blockchain’dir. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Coinbase Ventures sizi destekliyor mu? Bence bu yükseliş….

Aaron Arnold ayrıca Kraken CEO’sunun son konuşmasını da not alıyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Normalde, yalnızca bu borsa CEO’larının televizyona çıkıp Bitcoin veya Ethereum hakkında konuştuğunu duyarsınız, bu yüzden Kraken’ın CEO’sunun Polkadot’u onayladığını duymak beni çok şaşırttı.

Analistin listesinde ikinci sırada gelen altcoin projesi Theta!

Analistin listesinde ikinci sırada gelen altcoin projesi Theta. Video içeriği için dağıtım ağı, yakın zamanda Anime akış kanalı Cinedigm ile entegre oldu. Kanal, içerik paylaşmanın veya izlemenin ödülü olarak Theta’nın TFUEL kripto para birimini kullanıyor. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu daha fazla düzeltmeye ihtiyaç duyabilir. Ancak Theta’nın çok fazla risk kapitalisti (VC) parası ve bunu destekleyen büyük isimleri var. Samsung ile ortak olduklarından, izlenecek kişiler onlar….

Aaron Arnold: Yılın sonuna doğru Ethernity Chain (ERN) daha yüksek olacak

Altcoin Daily’nin patlamaya hazırlandığına inandığı bir numaralı kripto para, kısa süre önce Hong Kong merkezli kripto yatırım şirketi Kenetic Capital ile ortaklık kuran NFT platformu Ethernity Chain (ERN). Ethernity Chain’in odak noktası, sporcular, sanatçılar ve etkili markalar için dijital ticaret kartları basmak. Aaron Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Çocuklar, NFT’ler genel olarak yukarı ve sağa doğru ilerliyor. Şimdi özellikle Ethernity, çok yeni ve aslında biraz dipte. Spekülasyon yapmam gerekirse, tahmin etmem gerekirse, yılın sonuna doğru Ethernity daha yüksek olacak.

Tanınan Analist: Bu 7 Altcoin Atakta! Büyük Kârlar Geliyor – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.