taninan-altcoin-rallisine-devam-edecek-mi?-–-mahsup.net

Tanınan Altcoin Rallisine Devam Edecek mi? – Mahsup.net

Piyasa değeri açısında sekizinci sıraya yükselen Dogecoin’in rallisi şimdilik durmak bilmiyor. Geride bıraktığımız 24 saat içerisinde fiyat düşmesine rağmen bir hafta öncesi ile kıyasladığımızda fiyatın 40 daha yüksek olduğu görülüyor.

Mevcut blockchain duyarlılığının düşüşe geçtiği ve ticaret hacminin de P’nin üzerinde gerilediği görülüyor. Bununla birlikte, fiyatın 0.29 $ seviyesinde kalmaya devam ettiği gerçeği göz önüne alındığında, DOGE üzerindeki satış baskısına direnen büyük HODLerların varlığı çok açık bir şekilde görülüyor.

Kripto Para Borsalarının DOGE Desteği

Tek başına ticaret hacminin düşürülmesi, daha fazla fiyat düşüşüne yol açmak için yeterli olmayabilir. Ancak DOGE spot borsalarda desteğe sahip.

DOGE için en önemli piyasalar Binance ve Huobi Global şeklinde. Traderların en önemli piyasalara yönelik olarak güveni de son derece yüksek. Uzun bir fiyat rallisinden sonra, büyük HODLerların konsantrasyonu fiyat yeni bir ATH’ye ulaştığından beri f’da bulunuyor.

DOGE, çoğu altcoin’den daha yüksek bir artışla manşetlere konu oldu. Bu durum ister istemez DOGE’un bir balon olduğu korkusuna yol açtı. Ancak büyük HODLerların konsantrasyonu bu korkuları ele alan bir ölçü olarak karşımıza çıkıyor. DOGE’nin g’sinin 91 cüzdan adresinde yoğunlaşması, traderlara uzun vadede DOGE’yi ellerinde tutmak isteyen bir kitlenin varlığını hatırlatıyor.

Ek olarak, DOGE’nin 38 Milyar Dolarlık piyasa değeri, onu çoğu altcoin’den ayırmaya devam ediyor. Binance, Huobi Global ve Kraken’daki en iyi DOGE piyasaları, DOGE’nin ticaret hacmine katkıda bulunuyor. Günlük ticaret hacmi son 24 saatte 26 Milyar Dolara ulaştı. LINK, DOT, LTC ve ETH gibi altcoinler ve teknik yükseltmeleri fiyat rallisi için bir mantık sunduğunda, DOGE’nin eleştirilerin odaği haline gelmesi de kaçınılmaz bir hal alıyor.

Bununla karşılaştırıldığında, DOGE’nin fiyat rallisinin teknik yükseltmeler veya temel analizlerle desteklenen bir mantığının olmadığını vurgulamak gerekiyor. DOGE’yi ellerinde tutanların ’ü altcoin’i bir aydan daha az bir süredir elinde tutuyor. Sınırlı bir süre için ellerinde tutmalarına rağmen neredeyse hepsi kârlı durumda.

DOGE ağında 87 Milyar $ değerinin üzerindeki büyük değerli işlemlerdeki düşüş, HODLerların aktif olduğunu işaret ediyor ve muhtemelen ilk düzeltmeden sonra DOGE’nin fiyat rallisinin devam edebileceğini gösteriyor.

İşlemler yaklaşık  düştü. Ancak bu seviye, altcoin bu Altcoin sezonunda birkaç geri dönüş yaptığından, DOGE’un eğilimi için kritik öneme sahip. Bitcoin, Ethereum rallisi ve yatırım girişi gibi en önemli varlıklar artış gösterirse DOGE’nin rallisi devam edebilir.

Tanınan Altcoin Rallisine Devam Edecek mi? – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.