taninan-altcoin-parabolik-bir-rallinin-esiginde-mi?-analist-yanitladi-–-mahsup.net

Tanınan Altcoin Parabolik Bir Rallinin Eşiğinde mi? Analist Yanıtladı – Mahsup.net

Real Vision’ın Twitter hesabı aracılığıyla yapılan bir ankette ezici bir çoğunluk, VeChain’in (VET) piyasadaki en az değer biçilmiş kripto para birimi olduğunu oyladı. 140.000 kullanıcının katıldığı ankette oyların e,8’ini alan VET, Hedera Hashgraph (HBAR) ve Ravencoin’e (RVN) üstün geldi.

Ralli mi Geliyor?

“VeChain Justin” adlı bir analist, bu kripto para birimiyle ilgili yükseliş vakasına anket sonuçlarını ekledi. VeChain topluluğu, blok zinciri VeChainThor’daki işlem ücretlerini değiştirmek veya sürdürmek için oylama sürecinde.

Analist, bu oylamanın sonuçlarının blok zincirinde faaliyet gösteren şirketler için ücret azaltımı, maliyet optimizasyonu ve sonuç olarak 2021 boyunca VET’in benimsemesinde bir artış olarak karşılık bulacağına inanıyor. VeChain Justin’ın konuyla ilgili yorumları şu şekilde:

“VeChain’de bir rallinin olacağını düşünüyorum. Son dönemde gelişmeler oldukça fazla. Tüm yollar kitlesel benimsemeye işaret ediyor. 2021’de bu yükselişi yaşayacağız. % 100. Sıfır şüphe.”

VeChain Vakfı, birkaç gün içinde sonuçlanacak oylama süreciyle ilgili bir güncelleme yaptı. Şimdiye kadar, VeVote platformunda 800’den fazla node oy kullandı. 525 oy ve s.39 ile çoğunluk, ücretlerin cari fiyatın %1’ine, yani 1e13 wei’ye indirilmesini destekliyor.

VeChain Cardano’nun (ADA) Fiyatını Takip Ediyor mu?

VET şu anda haftalık grafikte %3,9 artışla 0,09 $’dan işlem görüyor. Geçen hafta, VET’in fiyatı aylık grafikte ’lik bir artış ve etkileyici bir 2’lik artış gördü. Yıl içinde kripto para birimi %2,800’ün üzerinde artış gösterdi.

VET/USDT grafiği. Kaynak: Tradingview

VET’in fiyat hareketine bakan VeChain Justin, gün içi grafiğin bir boğa bayrağı oluşumu yarattığını belirtti.

VET’in grafiğini Cardano’nun tokenı ADA ile karşılaştıran trader, “görmezden gelinemeyecek kadar benzer” olduklarını belirtti. Bir yıl önce, ADA’nın fiyatı 0,10 $’ın altında işlem görüyordu ve o zamandan beri, %3,804 kazançla 1,21 $’a ulaşan bir boğa koşusu yaşadı.

En son raporunda VeChain Justin, haftalık zaman dilimlerinin hedefine yaklaştığını belirtti. Analist, VET’in 0,10 $’a ulaşması ve ardından bilinmeyen bölgelere girmeye devam etmesi için bir kırılma arıyor. Bu yüzden trader “Aya çıkış çok yakında” diyor.

Tanınan Altcoin Parabolik Bir Rallinin Eşiğinde mi? Analist Yanıtladı – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.