taninan-altcoin,-dev-sirket-ile-istirakini-duyurdu!-–-mahsup.net

Tanınan Altcoin, Dev Şirket ile İştirakini Duyurdu! – Mahsup.net

Taraftaretkileşim platformu Socios.com’un arkasındaki blockchain girişimi Chiliz, Rakuten Europe ile bir ortaklık duyurdu. İspanya, İngiltere ve Almanya’daki müşteriler taraftar token’larını kullanmak için Rakuten puanlarını kullanabilir.

Bu puanlar sahiplerine oy hakları, VIP ödülleri, kulüp ve sponsor promosyonları ve Socios.com’da süper fan olarak tanınması gibi avantajlar sağlayan, ticareti yapılabilir dijital varlıklardır. Rakuten, bu puanları FC Barcelona ($BAR), Paris Saint-Germain ($PSG), Juventus ($JUV), Atlético de Madrid ($ATM), AS Roma ($ASR), Galatasaray ($GAL) ve AC Milan ($ACM) token’ları için sunuyor.

Manchester City gibileri de dahil olmak üzere daha fazlası, Chiliz ekosistemine eklenecek ve ortaklık, Avrupa ve dünya çapında ek pazarlara genişleyecek.

Chiliz ve Rakuten, kullanıcılarının her iki platformla da özgürce arayüz oluşturabilecekleri küresel bir alan yaratmak amacıyla daha fazla entegrasyon araştıracaklar. Chiliz ayrıca Rakuten blockchain laboratuvarı ile birlikte çalışacak ve Chiliz blockchain’i için resmi bir node doğrulayıcısı olacak.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus, “Rakuten, FinTech ve çevrimiçi ticarette küresel bir güç merkezidir ve bu yeni ortaklığın bize sunduğu büyük potansiyelden çok heyecan duyuyoruz,” ifadelerini kullandı.

Güçlü altcoin Chiliz (CHZ) yükselişe geçti

Bu duyurunun ardından popüler altcoin CHZ, 0.52 dolar seviyelerinden 0.56 dolara kadar yükseldi. CHZ, son 24 saatte ’luk bir ivme kazanmış durumda.

Tanınan Altcoin, Dev Şirket ile İştirakini Duyurdu! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.