taninan-altcoin-24-saatte-yuzde-100’un-uzerinde-artti-–-iste-ayrintilar-–-mahsup.net

Tanınan Altcoin 24 Saatte Yüzde 100’ün Üzerinde Arttı – İşte Ayrıntılar – Mahsup.net

STX, Bitcoin blok zincirinde uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturan Stacks 2.0 blok zincirini güçlendiriyor.

Stacks (STX), Ocak ayında yeni Stacks blok zincirinin piyasaya sürülmesinden bu yana en yüksek seviyeye ulaşarak Pazartesi günü erken saatlerde 0’ün üzerinde artışla 2,92 $’a yükseldi.

STX Ne İşe Yarıyor?

STX, yatırımcıların iki haftalık döngüler için STX’lerini kilitlediklerinde bitcoin’de (BTC) ’ye kadar getiri elde etmelerine olanak tanıyan, yeni takas edilebilir bir token. Şu anda kilitli STX’te 788.7 milyon dolar var.

Mevcut döngüde (10 gün önce başlayan beşinci döngüde), ödüllere katılmak için yatırımcıların 90.000 STX’e sahip olmaları gerekiyor. Bir yatırımcı minimum tutarı karşılayamıyorsa, getiri elde etmek için tokenlarını başkalarıyla birlikte bir araya getirebiliyor.

Katılım arttıkça, yatırım yapmak için gereken minimum miktar da artıyor. Minimum, rakam değişken olabiliyor çünkü dolaşımdaki token arzının bir yüzdesine karşılık geliyor.

STX, Bitcoin blok zincirinde uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturan Stacks 2.0 blok zincirini güçlendiriyor.

Yatırımcılar

Stacks’teki yatırımcılar arasında Union Square Ventures, Winklevoss Capital, Blockchain Capital ve Digital Currency Group’un yanı sıra Harvard Üniversitesi’nin milyarlarca dolarlık bağışını denetleyen Harvard Management Company bulunuyor. İki yıl önce şirket, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu onaylı bir token satışı (halka arzın alternatifi) yoluyla perakende yatırımcılardan sermaye sağlayan ilk şirket oldu.

STX’in mevcut piyasa değeri 2,4 milyar dolar seviyesinde.

Tanınan Altcoin 24 Saatte Yüzde 100’ün Üzerinde Arttı – İşte Ayrıntılar – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.