super-performans:-bu-altcoin,-3-gunde-yuzde-6315-yukseldi!-–-mahsup.net

Süper Performans: Bu Altcoin, 3 Günde Yüzde 6.315 Yükseldi! – Mahsup.net

Yeni bir kripto para birimi, ilk lansmanından sadece birkaç gün sonra büyük kazançlar elde ediyor. Altcoin projesi CardStarter (CARDS), birkaç gün içinde %6.315 oranında artış kaydetti.

Altcoin projesi CardStarter (CARDS), yüzde 6.315 artış kaydetti

Altcoin projesi CardStarter (CARDS), kendisini “Cardano (ADA) için ilk sigortalı proje hızlandırıcısı” olarak ilan ediyor. CardStarter (CARDS) fiyatı, 29 Mart’ta 0,159 ABD dolarından 2 Nisan’da 10,2 ABD dolarına kadar yükseldikten sonra birkaç gün içinde %6.315’lik bir artışı temsil ediyor. Lansman gününde 5,47 dolara ilk yükselişin ardından CARDS, 31 Mart’ta yaklaşık 2,20 dolara düştü. Şimdi ise kripto para, mevcut zirveye ulaşmak için yön değiştirmeyi başardı.

CardStarter token sahipleri, platform akıllı sözleşme yeteneklerini etkinleştirdiğinde Cardano Blockchain’indeki belirli token lansmanlarına erken erişim elde edebilecekler. CardStarter ile projelerini kitle fonlaması için çalışan tüm ekipler, Cardano’nun ağında geliştirilen katılımcı yeni projelere yatırım yapanları korumak için kullanılacak “CardStarter hazinesine” katkıda bulunmak zorunda kalacak.

Lark Davis, Cardano’ya yönelik eleştirileri ele alıyor

Charles Hoskinson’un Cardano’su 39,2 milyar dolar değerinde ve şu anda piyasa değeri açısından en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’u gölgede bırakmaya en yakın ikinci proje.  Cardano’daki eleştiri konularından biri, ağın henüz akıllı sözleşme yeteneklerine sahip olmadığı ve diğeri de birkaç geliştiricinin bir Blockchain oluşturma planlarını duyurduğudur.

Usta analist Lark Davis, Cardano’ya yönelik eleştirileri ele alıyor. Ayrıca analist, Cardano’nun yol haritasına ve akıllı sözleşme kapasitesinin geliştirme aşamasında olduğu gerçeğine de bakıyor. Lark Davis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geliştiricilerin, şu anda Polkadot (DOT) üzerine inşa etmeyi taahhüt ettikleri gibi Cardano’ya gelip geliştirmeye karar verdiklerini görmek isterim… Eğer geliştiriciler taahhüt etmezse, o zaman aslında inşa edilecek çok fazla ekosistem elde edemezsiniz. Çok sayıda hevesli kullanıcınız olsa bile. Cardano’nun neden zaman ayırdığını anlıyorum… Mümkün olan en iyi Blockchain’i oluşturmak istiyorlar. Ve bence Cardano bu yılın sonlarında akıllı sözleşmeler yayınladığında, çok güzel olacak… Ama bu inanılmaz derecede hızlı ilerleyen bir sektör ve uzun vadede en çok pazar payını hangi projeler alacak? Hala çok çok belirsiz…

Süper Performans: Bu Altcoin, 3 Günde Yüzde 6.315 Yükseldi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.