son-gunlerde-adindan-sikca-soz-ettiren-kefi-dnnc-ile-ozel-roportaj

Son Günlerde Adından Sıkça Söz Ettiren KeFI DNNC ile Özel Röportaj

Akıllı kripto paralara dayalı ekosistem sloganıyla yola çıkan ve son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz KeFI DNNC projesini yakından tanımak için yaptığımız röportaja aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tam olarak kimsiniz? Bize kendinizle ve sektördeki tecrübelerinizle ilgili bir şeyler söyleyebilir misiniz?

KeFi DNNC CEO’su blockchain üzerinde çalışmaya 2012 yılında başladı. Doktora tezini blockchain üzerine yazan ve kripto paralar üzerine araştırmalar yapan CEO, yıllar geçtikçe de KeFi Token rüyasını gerçekleştirmek için kripto para sektöründe çalışmaya devam etti ve doğru zamanı bekledi. 2021 yılı geldiğinde doğru zamanın geldiğini fark eden ve KeFi DNNC projesini başlatmaya hazır olan CEO harekete geçti. KeFi DNNC ekibi günden güne büyüyor ve gelişiyor. KeFi DNNC, alanında uzman ekibi ve çalışanları ile kullanıcılara oldukça kolay ve anlaşılabilir bir kripto para birimi sunmayı hedefliyor.

KeFi DNNC projesi nedir ve nasıl çalışır?

KeFi DNNC Stage, blockchain’in sunduğu faydaları arttırıp farklı ürünlerle kurumları dijital para borsalarına yönelterek ciddi anlamda olumlu etkileyecek. Buna ek olarak KeFi DNNC olarak kullanıcılara ve ortaklara kripto para yatırımları ile işlemlerini tamamen güvenli bir şekilde yapma imkanı da tanıyoruz.

KeFi DNNC bünyesinde dünya çapında var olan bazı sınırları Kripto-Ticaret ve blockchain kabulü ile değiştirmeyi hedeflemekteyiz. Kripto para birimi alım satımını bile kullanıcılar için eğlenceli ve keyifli bir hale getirmek de hedefler arasında yer alıyor. Bu hedefe ulaşıldığında tamamen finansal sistem veya ekosistem tabanlı ve blockchain odaklı bir büyüme elde edilebilir. KeFi DNNC’nin platformu sayesinde faturalandırma süreci de oldukça hızlı yapılıyor ve sadece genel cüzdan adresi kullanılarak işlem tamamlanıyor. KeFi DNNC platformunun Smart Wallet cüzdanında bulunan Smart Payments isimli uygulama ise güvenlik fonksiyonu olarak tamamen eşsiz ve kişisel bir anahtar sharding imkanı sunuyor. Bu imkan birçok insanın sahip olduğu mülkleri blockchain ağı üzerinde güvenle tutmasını sağlayıp kurumların rahatlıkla mevcut sistemler (internet ve mobil) yerine blockchain tabanlı faturalandırmaya geçebilmesini sağlayacaktır.

Smart Wallets: Hacklenmeye karşı güvenli ve birçok önemli özelliğe sahip olan bu güvenli cüzdan, veri depolama veya bunları geri getirmenin yanı sıra veri değişimi için de kullanılabilir. E-posta bilgileri girilirken oluşturulan Ethereum ağı bu cüzdanın da oluşturulmasını sağlamakta ve kullanıcının özel anahtarı temel alınarak sharding sayesinde her şey otomatik halledilmekte.

Smart Payments: E-posta adresleri, müşteri ID’leri veya cep telefonu numarası ile çok düşük ücretle ve hırsızlık gibi risklere karşı güvenli olacak şekilde kripto para tabanlı yönetime sahip dijital para gönderme veya alma işlemi olarak tanımlanabilir.

Smart Commerce: Bir KeFi DNNC aşaması olan bu uygulama, kripto para tabanlı ticarete izin vermesiyle ön plana çıkıyor. Hem bireyler hem de kurumlar için bazı ürünler oldukça düşük ücretlere satılabilmekte.

KeFi DNNC’nin Arkasındaki Fikri Bizim İçin Biraz Daha Açabilir Misiniz?

KeFi DNNC, blockchain ağı üzerinde yapılan işlemlerde güvenlik sorunları ve aksaklıkları önlemek için kullanıcılara kendi altyapısını sunarak bir adım öne çıkıyor. Kripto para piyasasında bazen işlem yapılan platformun yetkililerini bulmak oldukça zor olabiliyor. KeFi DNNC ise 7/24 müşteri hizmeti ve güvencesi sağlamaya hazır.

Projenizin sunduğu yatırım fırsatlarını ele alacak olursak projeye nasıl katılım sağlanabilir?

KeFi DNNC projesi diğerlerinin aksine ağdaki kullanıcılarını ortaklar olarak görür. Şu anda Metamask cüzdanı ile internet sayfasında ön satış devam ediyor. KYC protokolü sitedeki önemli hususlardan birisi ve KeFi DNNC, bu protokolü kullanıcıların güvenliği için sunuyor. KeFi DNNC’nin ortağı olmak ve erken satın alım yaparak piyasalarda bir adım öne çıkmak için erken alım yapmak mümkün.

Hedefiniz nedir? Okuyuculara gelecekteki planlarınızı anlatabilir misiniz?

Asıl hedefimiz kendi kitlemizi oluşturup özel etkinliklerle kullanıcılarımıza ödüller dağıtırken kullanıcılarımızın güvenini kazanmak şeklinde ifade edilebilir. Uzun vadeli planlarımız arasında ise kripto para borsalarına yönelik uygulamaları sonuçlandırıp hayata geçirmek yer alıyor. Şu anda birçok döviz piyasasıyla görüşmeler sürüyor ve KeFi DNNC 18 Nisan 2021 tarihiyle Dcoin Borsasında yerini alacak.

Kullanıcılara ve yatırımcılara iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

KeFi DNNC olarak bütün kullanıcıları hem internet sitesini hem de platformu incelemeye davet ediyoruz. Kullanıcılarımız ve yatırımcılarımız diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilir ve sorularını sorabilirler. Yıllardır bu sektörde başarıyla çalışan ekip arkadaşlarımızla beraber hepimizin hayali olan KeFi Token projemizi zirveye taşımak istiyoruz. Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, siz de siteyi ziyaret edebilirsiniz: www.kefidnnc.com

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.