son-dakika:-xrp-fiyati-rekor-kirdi-–-xrp-icin-kritik-seviyeler

Son Dakika: XRP Fiyatı Rekor Kırdı – XRP İçin Kritik Seviyeler

XRP sonunda aylardır süren sessizliğini bozdu ve son 7 günde D, son 24 saat içerisinde 2 ve son 1 saat içerisinde ise  yükselişle 2018 yılından beri görülmeyen seviyelere ulaştı.

XRP Fiyatı Zincirlerini Kırdı

XRP/USD paritesi son 24 saat içerisinde böylesine kayda değer bir yükseliş elde ederek geri döndüğünün sinyalini verdi ve kritik bir direnci de ardında bıraktı. XRP fiyatını bir süreden beri baskılayan 0,62 dolar direncinden sonra 0,75 dolar direncinin de kırılması, boğalar için her şeyin yolunda olduğunu gösteriyor.

XRP/USD grafiğine bakıldığında 0,75 doların çok önemli bir direnç olduğu ve bunun kırılması durumunda 1 dolara kadar hızlı bir yükseliş görülebileceği ortaya çıkıyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,75 dolar resmen kırıldı ve XRP fiyatı yükselişini devam ettiriyor.

XRP 1 Doları Hedefliyor

Tam olarak aylardan beri beklemenin acısını çıkartan XRP, son 24 saat içerisinde 13 milyar dolarlık ticari hacim ile toplam piyasa değerinin yarısı kadar hacme ulaştı. Birçok kripto para borsasından delist edilmesine rağmen hala Binance gibi global borsalarda yer alan XRP’nin hacminin büyük bir kısmı da buradan geliyor.

XRP/USD paritesinin şu an için 1 dolara kadar hiçbir engel ile karşılaşmadan yükselmesi mümkün. 1 dolar seviyesine gelindiğinde ise konsolidasyon benzeri bir düşüş yaşanabilir ve XRP fiyatı 0,82 dolar noktasına çekilebilir. Buna karşın 1 doların hacimli bir şekilde kırılması hızlı bir şekilde 2,20 dolara yükseliş getirebilir.