son-dakika:-ripple-firladi!-mayis-2018’den-beri-bir-birinci-gerceklesti-–-mahsup.net

Son Dakika: Ripple Fırladı! Mayıs 2018’den Beri Bir Birinci Gerçekleşti – Mahsup.net

Bitcoin ve Ethereum yazım sırasında düşüşteyken Ripple (XRP) güçlü yükseliyor. Kripto para, son 24 saat içinde 0,59 dolar seviyelerinden 0,74 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu rakamlar, XRP’de yüzde 34’lük bir artış yaşandığını gösteriyor. Ayrıca XRP, hızlanan rallinin ortasında Mayıs 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanışını da elde etti.

Ripple (XRP) fırladı! Mayıs 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanış gerçekleşti

Dağıtık defter şirketi Ripple‘a bağlı kripto para birimi XRP, 35 aydaki en yüksek haftalık kapanışını sağlamayı başardı. 4 Nisan’da kripto para, Bitstamp borsasında geçen haftayı 0,63 dolardan tamamladı ve Mayıs 2018 kapanışı olan 0,69 doları ise geçemedi. Piyasa değerine göre en büyük yedinci kripto para biriminin bu hafta rallisini daha da genişletip genişletmeyeceği ve önündeki teknik engelleri aşıp aşmayacağı henüz belli değil. XRP, haftalık yükseliş mumunu bastıktan kısa bir süre sonra 0,74 doların üzerinde yükseldi.

Kripto para birimi, fiyat hareketinin görünüşe göre kısa ömürlü bir pump ve dump tarafından manipüle edildiği 1 Şubat’tan bu yana en yüksek seviyesine dokundu. XRP, Kasım ayında Flare Networks airdrop’undan önce 0,79 dolara ulaştı. Ancak ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Aralık ayı sonlarında kayıtsız satışları nedeniyle Ripple’a dava açmasının ardından XRP bir hafta içinde yaklaşık yüzde 70 düştü. XRP’nin şu anda son 24 saat içinde yüzde 34’lük bir artış gerçekleştirdiğini belirtmek gerekiyor.

Bitcoin ve Ethereum düşüşteyken XRP yüzde 34 arttı!

Yenilenen rallisine rağmen XRP, tarihindeki en yüksek seviyesinden yüzde 80’e yakın bir düşüş yaşıyor. Ripple, en iyi kripto para birimleri arasında, bu boğa piyasasında yüzde 84 düşen Bitcoin Cash’in (BCH) ardından en kötü performans gösteren ikinci kripto para. XRP’nin 2,70 dolarlık en yüksek haftalık kapanışı kaydedildi ve ardından kripto para, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolara ulaştı.

Ripple son 24 saat içinde yüzde 34’lük bir artış kaydetti. Bitcoin ve Ethereum ise yazım sırasında düşüş trendinde işlem görüyor. Yedinci en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında ise yüzde 18 oranında artışla 0,71 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 32,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 8,7 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son Dakika: Ripple Fırladı! Mayıs 2018’den Beri Bir Birinci Gerçekleşti – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.