son-bitcoin-cokusunu-haber-verdi!-analist:-artik-bu-duzeylere-hazirlanin-–-mahsup.net

Son Bitcoin Çöküşünü Haber Verdi! Analist: Artık Bu Düzeylere Hazırlanın – Mahsup.net

Bitcoin (BTC)’de kısa süre önce şiddetli bir düşüş yaşandı ve kripto para 62.000 doların üzerindeki seviyelerden 51.000 dolara kadar düştü. Bu çöküşü doğru öngören usta analist Loma, şimdi önde gelen kripto paranın destansı bir sıçramayı ateşleyeceğini ve boğa piyasasını yeniden başlatacağını tahmin ediyor.

Popüler analist, Bitcoin’deki 11.000 dolarlık çöküşü önceden haber verdi!

12 Nisan’da yaptığı açıklamada trader ve kripto analisti Loma, 128.300 takipçisine, Bitcoin‘in boğaları -tıpkı kripto borsası Coinbase’in borsada listelenmesi gibi sahte bir kopuşla- tuzağa düşüreceğine inandığını söyledi. Loma konuya yönelik şunları söyledi:

BTC’nin COIN listelemesi ile görmesini beklediğim senaryo : > Listelemeye götüren yüksekler alır > Koparma alıcıları/yükselen üçgen trader’ları yoksullaştırır. Sonraki hafta/hafta sonuna doğru 70.000 dolardan fazla seviyeler…

Kaynak: Loma/Twitter

Loma: Bitcoin’in son çöküşünden sonra 70.000 dolar ve ötesine gidiyoruz!

Kısa süre önce Bitcoin ve kripto piyasası, lider kripto para biriminin 51.000 dolara kadar düştüğü bir çöküşle burun buruna geldi. Sismik hareket, milyarlarca dolarlık likidasyonları tetiklediği için kripto piyasasına şok dalgaları gönderdi. Bitcoin birkaç saat içinde 62.000 dolardan yaklaşık  düşmesine rağmen, Loma geri çekmenin en kötüsünün bittiğine inanıyor. Analist, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

50.000 dolar dip… Geriye dön, turbo… Haklı olmayı kutlardım ama boğa piyasasında doğru bir şekilde düşüşü bilmek kötü gibi hissettiriyor. Şimdi BTC’de 70.000 dolarlık seviye yakında…

Analist: Büyük geri çekilme kripto boğa piyasasının bittiğini göstermiyor!

Yaygın olarak takip edilen analist, büyük geri çekilmenin kripto boğa piyasasının bittiğini göstermediğini de vurguluyor. Analist, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu arada bu zirve değil. Bu gördüğüm en tuhaf tepe olurdu. Geri çekmeler sürecin bir parçasıdır. Yükseliyorsanız, kazançlarınızı daha da artırmak için ihtiyacınız olan şey geri çekilmelerdir. Bu nedenle, BOĞA SATIŞI nereden gelir…

Son Bitcoin Çöküşünü Haber Verdi! Analist: Artık Bu Düzeylere Hazırlanın – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.