solana-analizi:-sol-bu-seviyede-konsolide-oluyor,-geri-donus-mu-geliyor?

Solana analizi: SOL bu seviyede konsolide oluyor, geri dönüş mü geliyor?

Kripto Para Haber – Solana analizi bugün yükselişte, çünkü 168 dolarlık desteğin tekrar tutulmasının ardından bugün bir başka yukarı yönlü test bekliyoruz. Muhtemelen, SOL/USD daha yüksek bir seviye belirlemeye çalışacak ve bu da önceki büyük düşüşten geri dönmesine imkan tanıyacak.

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde düşüş momentumu dönüşü gördü. Piyasa liderleri Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla yüzde 2,31 ve 2,12 kayıpla kırmızıda işlem gördü. Bu sırada Solana 1.67 kaybetti.

SOL/USD 168.31 – 176.05 dolar aralığında işlem görüyor ve son 24 saatte hafif oynaklığa sahip. İşlem hacmi yüzde 10,4 azalarak 1,33 milyar dolar oldu. Bu arada, toplam piyasa değeri 53.27 milyar dolar civarında işlem görüyor ve kripto para genel olarak 5. sırada yer alıyor.

SOL daha yükseğe çıkmaya hazır mı?

Solana analizi için teknik grafikte, Solana fiyatının tekrar yükseldiğini görebiliriz, bu da muhtemelen 175 dolarlık yerel direncin başka bir testine yol açar.


Güncel solana analizi teknik grafik
Teknik grafik

Solana fiyatı bu haftanın başında keskin bir düşüş gördü. Daha önce yükseliş ivmesi kazandıktan sonra, SOL/USD 27 Aralık’ta 205 dolarda zirve yaptı ve bu zirve daha sonra 190 doların altında hızlı bir satışla sonuçlandı.

Haftanın ilerleyen günlerinde 168 dolarlık destek bulunana kadar fiyat daha fazla olumsuzluk yaşadı. Solana, 175 dolara tepki verdi ve bir başka yukarı yönlü test için 178 dolara ulaştı. Fiyatı dün 168 dolarlık işaretin düşüşü engellemesine kadar daha fazla aşağı yön izledi.

Bu nedenle, Solana analizine göre fiyat hareketi güçlü destek buldu. Boğalar hafta başında görülen keskin kaybın izini sürmeye hazır olduklarından, muhtemelen yakında daha yüksek bir yerel zirve göreceğiz.

Solona analizi: SOL fiyatını ne bekliyor?

Solana analizi bugün yükselişe geçti, çünkü 168 dolarlık destek daha fazla düşüşü önleyerek piyasayı yükseltti. Muhtemelen SOL/USD, bu hafta başında görülen keskin kaybın izini sürerek daha yüksek bir seviye belirlemeye hazır.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini ’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.