sicak-gelisme:-ripple-fiyati-bu-gelismeyle-ucusa-gecti!-–-mahsup.net

Sıcak Gelişme: Ripple Fiyatı Bu Gelişmeyle Uçuşa Geçti! – Mahsup.net

Ripple fiyatı, Ripple CEO’sunun SEC karşısındaki zaferine olan güvenini vurgulamasından sonra beş haftanın en yüksek seviyesini gördü. Kripto para, top 10’un en büyük kazananlarından. XRP fiyatı bu yükseliş sırasında 0,647 dolara kadar tırmandı.

Ripple fiyatı fırladı: XRP 0,647 dolara kadar tırmandı!

Ripple‘a bağlı kripto para birimi XRP, kısa süre önce 0,566 dolar seviyelerinden 0,647 dolara kadar yükseldi. O zamandan beri kripto para, kazanımlarının bir kısmını ayrıştırdı. XRP, 0,65 dolara yükseldiği 22 Şubat’tan bu yana en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. XRP, günlük yüzde 11’in üzerinde bir kazançla işlem görüyor ve haftalık bazda yüzde 14’lik kârı var.

Peki XRP’deki bu ani artışı ne tetikledi? Ripple (XRP), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmesinin ardından Aralık ayı sonlarında büyük bir çöküş yaşadı. Yakın zamanda davaya müdahale etmek için talepte bulunmalarına izin verilen XRP sahipleri, şikayetin “milyarlarca zarara” neden olduğunu iddia ediyor.

Brad Garlinghouse’un davaya yönelik açıklamaları fiyatı sıçrattı!

Geçtiğimiz günlerde Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple davası kapsamında yeni SEC lideri ile görüşmeyi umduklarını ve dava konusunda iyimser olduklarını belirtti. Ayrıca Brad Garlinghouse, şirketin SEC ile olan yasal savaşında “şiddetle” mücadele edeceklerini de vurguladı. Brad Garlinghouse’un bu açıklamalarının XRP fiyatını hareketlendirdiği belirtiliyor. Ripple’ın SEC ile olan yasal mücadelesi şimdi dördüncü ayına kadar uzanıyor. Brad Garlinghouse konuya yönelik şunları söyledi:

Umarım, SEC’e yeni bir yönetim geldiğinde, bu konuşmalardan bazılarını tekrar gözden geçirme fırsatı vardır… Ekibini işe alırken yeni liderlerle sohbet etme fırsatı vardır ve bunun için ne yapılabilir? XRP ve gerçekten tüm kripto endüstrisi için önemli… Aslında, onunla şiddetle mücadele etme niyetindeyiz. Bizim bakış açımıza göre, burada olanlar sadece Ripple aleyhine açılan bir dava değil, aslında kripto endüstrisinin geneline aykırı..

Ripple’ın fiyatında son durum nedir?

Yedinci en büyük kripto para birimi Ripple, yazım sırasında yüzde 11 oranında artışla 0,64 dolar seviyesinden işlem görüyor. En büyük altcoin şu anda 29,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 6,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Sıcak Gelişme: Ripple Fiyatı Bu Gelişmeyle Uçuşa Geçti! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.