sicak-gelisme:-ethereum-(eth)-tum-zamanlarin-en-yuksek-seviyesini-gordu!

Sıcak Gelişme: Ethereum (ETH) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü!

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) geçtiğimiz haftadan bu yana #’ün üzerinde artış kaydetti. Ethereum bu performansla Bitcoin’den daha iyi bir sekans izledi. Ethereum’un boğa koşusunu Visa’nın USDC işlemlerini onaylaması ateşledi. Duyurunun ardından Ethereum fiyatı hedef skalasını daha üst seviyelere koydu. Lider kripto para birimi Bitcoin 60.000 dolar direnciyle savaşırken  ETH kritik 1.850 dolarlık direnci kırarak 2.000 dolar seviyelerine tırmandı.

Ethereum’da Art Arda Olumlu Gelişmeler

Ödeme devi Visa, Ethereum ağındaki USDC stablecoin işlemlerini kabul edeceğini açıkladı. Bu açıklama ETH topluluğunda büyük ilgi gördü. Bununla beraber Visa’nın ilk doğrudan kripto para birimleriyle ödeme hizmeti hafta başında hizmete sunuldu. Geleneksel bir finans devi tarafından atılan bu dev adımın benimsenmenin gün geçtikçe arttığının kanıtıdır. Açıklamanın akabinde Ethereum (ETH) fiyatı anında %5 artmıştı. Ethereum geliştiricileri, ETH’deki bu gelişmelerin ve fiyat artışının ETH madencileri ile son dönemde yaşanan gerginlikleri hafifleteceğine inanıyor.

Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü

Kripto para piyasasını en popüler ikinci kripto para birimi Ethereum, dakikalar önce 20 Şubat 2021’de gördüğü 2.038 dolar seviyesine ulaştı. Son kayıtlara göre Ethereum’un yeni rekoru 2.080 dolar. Bununla beraber, geçtiğimiz 7 günde Ethereum fiyatı $’ün üzerinde artış kaydederek 1.623 dolardan 2.080 dolara ulaştı. Lider kripto para birimi Bitcoin ise bu dönemde ’lük bir artışla 53.000 dolardan 59.850 dolara tırmandı. Ethereum fiyatı kademeli bir şekilde büyüme kaydetti. Bazı analistler, Ethereum boğalarının momentumu koruyabilmesi koşuluyla fiyatın 2.500 dolar seviyelerinin de üzerine çıkacağını iddia etti.

4 saatlik grafik verilerine göre Ethereum fiyatı kritik eşikte. ETH için kritik direnç seviyeleri öncelikli olarak 2.080 dolar ve 2.100 dolar olarak görünüyor. RSI 80 seviyesiyle aşırı alım bölgesinde seyrediyor. Ethereum (ETH) fiyatı haberimizin hazırlandığı sırada 2.073 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.