shiba-inu’ya-guclu-bir-destek-daha:-abd’li-politikaci,-shibarmy’e-katildi

Shiba Inu’ya Güçlü Bir Destek Daha: ABD’li Politikacı, SHIBArmy’e Katıldı

ABD’li politikacı Shannon Bray, ilginç bir politika izleyerek Shiba Army‘e katıldı. Bray, SHIB fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarmak adına oldukça heyecanlı olduğunu aktardı. SHIB topluluğu artık yeni bir üyeye sahip.

Shiba Inu Bir Destekçi Daha Kazandı

ABD’li politikacı ve senatör adayı Shannon Bray, Shiba Inu desteğini Twitter üzerinden dıyurdu. Liberteryen Partili siyaseçti Shannon Bray, son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından biri olan Shiba Inu ile ilgili ilginç paylaşımlarda bulundu. Twitter arka plan fotoğrafına Shiba Inu görseli ekleyen Bray, profilini tamamen SHIB temasına çevirdi.

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu‘nun 0.000030 dolar barajını geçmesi adına paylaşımlarda bulunan siyasetçi, Shiba Army tarafından büyük ilgi gördü. ABD Senatosu 2022 adayı Shannon Bray, SHIB ordusunu coşkuya davet ederek hype çabalarında bulundu.

Shannon Bray, Liberteryen Parti’den bir senato adayıdır. Bray’in yazılım geliştirme, bilgi güvenliği ve yönetim alanlarında çalışmaları bulunuyor.

Shiba Inu İlgisi Artıyor

Shiba Inu artık yalnızca milyarder girişimci Elon Musk’ın radarında değil. PAC Protokolü CEO’su David Gokhshtein, popüler kripto para Shiba Inu ile yakından ilgileniyor.

Gokhshtein, Dogecoin hakkında tweet’lerinin ardından Shiba Inu ve Floki Inu ile ilgili görüşlerini Twitter üzerinden takipçileriyle paylaşıyor. Son zamanlarda SHIB, Robinhood borsası rakibi Public tarafından listelendi. Bunun yanı sıra BtcTurk de Shiba’yı listeleyen kripto para platformlarından biri oldu.

Ayrıca Hindistan merkezli ZebPay, Shiba Inu listelemesini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Topluluk, Robinhood uygulamasının bu günlerden birinde Shiba’yı listelemesi ile fiyatın 0.01 dolara uçabileceğini bekliyor.