shiba-inu-(shib)-icin-kritik-hafta!-fiyat-etkilenebilir!

Shiba Inu (SHIB) İçin Kritik Hafta! Fiyat Etkilenebilir!

Shiba Inu (SHIB), Bu Hafta Yüzde 7 Arttı! Fiyat, Neden Daha Fazla Artış Yaşayabilir?

Okuma Süresi: 3 Dakika

Shiba Inu (SHIB) küresel çapta benimsenmesini ve yatırımcı sayısını artırırken, yakımlar da hız kesmeden devam ediyor. SHIB ekibi ise önümüzdeki hafta büyük bir müjde vereceğini açıklayarak topluluğu heyecanlandırdı.

Prjoje Liderinden ”Yeni Müjde” Açıklaması!

Shytoshi Kusama olarak bilinen SHIB’in proje lideri, topluluk üyelerine önümüzdeki hafta açıklanacak olan ilginç gelişmeler hakkında bilgi verdi. Yönetici, Twitter’da yaptığı açıklamada, ”Bu hafta sessizlik hakimdi. Ancak, önümüzdeki hafta işler daha da ilginç olmaya başlayacak.” ifadesini kullandı. Shiba Inu ekibinin bu sefer hangi müjdeyi vereceği belli değil. SHIB‘İn en önemli özelliklerinden birisi sürekli yeni projelere imza atması. Bu da yatırımcı tabanında güven ve fiyat artışı için umutların artmasına neden oluyor.
Kusama ayrıca, Playside Studios ve popüler oyun geliştiricisi William Volk tarafından halen geliştirilmekte olan projenin yaklaşmakta olan play-to-earn (P2E) oyunu hakkında da yorum yaptı. Yönetici, merakla beklenen Shiba Inu oyun projesine dair bazı grafiklerini gördüğünü ve projenin gidişatından mest olduğunu kaydetti. Kusama, oyunun bazı özelliklerini SHIB topluluğu üyeleriyle paylaşmaya istekli olduğunu da sözlerine ekledi. Ortaklık duyurulduktan sonra açıklama yapan Volk, harika bir ekiple çalışacak olduğu için gurur duyduğunu belirterek yeni geliştirilen oyunun “tüm zamanların en önemlilerinden” birisi olacağını kaydetmişti. Volk, Shiba Inu’nun NFT tabanlı oyna-kazan oyunu için danışmanlık görevini üstlenecek.

SHIB, Yeni Ortaklıklar Kuruyor!

Ekip, Shiba Inu’nun kullanımını daha da artırmak ve SHIB’in bir memecoin’den daha fazlası olduğunu kanıtlamak için SHIB oyun projesini başlatmaya kararlı. Geçen hafta Kusama, oyunu daha özgün ve ilginç hale getirme için eşsiz bir tema ve hikaye oluşturulduğunu dile getirdi. Bu arada, Shiba Inu ekosisteminde birçok ilginç gelişme açıklandı. Bu haftanın başlarında ekip, resmi Shiba Inu yakma programına katılanlara ödülleri dağıtmaya başladı. Ekip ayrıca Red Bull ile bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.
Shiba Inu Topluluğu Token Yakımına Devam Ediyor! Son 24 Saatte 1 Milyar Token Yakıldı

 

Ancak, bazı araştırmalar SHIB için karamsar bir senaryo çiziyor. Anket şirketi Finder, 36 fintech uzmanı ile yaptığı anket sonucunda yayınladığı bir raporda, ankete katılan panelistlerin s’ünün yatırımcıların SHIB satması gerektiği görüşünde olduğunu belirtti. Genel fikir birliği, SHIB’nin 2022 yılına kadar kademeli olarak değerini kaybedeceği ve 2030 yılına kadar sıfıra yakın bir değere sahip olacağı yönünde.