santiment:-ethereum-fiyatini-patlatacak-tarihi-sinyal-geldi!-–-mahsup.net

Santiment: Ethereum Fiyatını Patlatacak Tarihi Sinyal Geldi! – Mahsup.net

Ünlü kripto analiz firması Santiment’e göre, Ethereum (ETH)’un son rallisini 1.800 doların üzerine çıkardığından şüphe duymak, en iyi akıllı sözleşme platformunun nihayet patlamasını sağlayabilir.

Santiment: Ethereum, 1.800 doların üzerine çıktı ve tarihi sinyali verdi!

Ünlü kripto analiz firması Santiment’e göre, belirli bir kipto parayı çevreleyen şüphecilik aşırı bir seviyeye geldiğinde, bu tarihsel boğa sinyalidir. Santiment, Ethereum (ETH)’un aslında bu sefer  1.800 dolar seviyesinde kalıp kalamayacağını sorguluyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, 1.800 doların üzerine çıktı ve kalabalığın bunun sürüp sürmeyeceği konusunda ciddi şüpheleri var. Bu aşırı düzeydeki kalabalık şüpheciliği, tarihsel olarak kripto paralar için yükselişe geçti.

Kaynak: Santiment

Santiment: Kalabalık inanmıyor ve bu bir yükseliş göstergesi…

Kripto analiz firması, bir blog gönderisinde Ethereum için Twitter’da olumsuz duyguların yıl boyunca rekor seviyeye ulaştığını vurguluyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda 2021’in en olumsuz Twitter hissini görüyoruz. Kalabalık inanmıyor ve bu bir yükseliş göstergesi…

Santiment’e göre, veriler aynı zamanda Ethereum aktif adres sayısının arttığını ve dolayısıyla daha fazla ağ kullanımı olduğunu gösteriyor. Santiment, açık piyasada satılacak borsalara taşınan ETH token miktarının azaldığını, Ethereum miktarının ise borsalardan soğuk depolama cüzdanlarına, merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarına doğru aktığını ekliyor. 

Santiment: Ethereum’un aktif adres sayısı artıyor ve daha fazla ağ kullanımı var!

ETH, 2.000 dolar aralığının üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Santiment’e göre, bu iki faktörün birleşimi, piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para için özellikle yükseliş gösteriyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’un borsalardaki arzının düşmeye devam etmesi, daha fazla token’in sert cüzdanlara ve DeFi’ye geçtiğinin harika bir işareti.

Kaynak: Santiment

Kripto para birimi analitik firması ayrıca, bir kripto para biriminin değerinin düşük mü yoksa aşırı değerli mi olduğunu belirleyen Ethereum’un ağ değerinin işlem oranına (NVT) bir göz atıyor. NVT, ağ değerini (piyasa değeri) son 24 saatteki Ethereum Blockchain’indeki işlem hacmine bölerek hesaplanır. Firma, Ehereum’un NVT’sinin şu anda yarı yükseliş bölgesinde olduğuna dikkat çekiyor.

Santiment: Ethereum Fiyatını Patlatacak Tarihi Sinyal Geldi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.