santiment:-bu-5-altcoin’de-devasa-boga-sinyalleri-belirdi!-–-mahsup.net

Santiment: Bu 5 Altcoin’de Devasa Boğa Sinyalleri Belirdi! – Mahsup.net

Ünlü kripto analiz firması Santiment, beş altcoin projesindeki bazı boğa sinyallerine işaret ediyor. Şirkete göre, şimdi bu 5 altcoin projesi ETH’nin ayak izlerini takip edebilir!

Santiment: Bu sinyaller kripto paralar için yükseliş göstergesi!

Santiment, yeni bir blog gönderisinde, her kripto para için oluşturulan yeni adreslerin sayısı ve kripto paraların borsalardaki para yatırma sayısına kıyasla etkinliklerini takip ettiklerini söylüyor. Araştırma firmasına göre,  yeni adreslerin sayısı ve faaliyet miktarı artarken aynı zamanda, borsalardaki mevduat miktarı düştüğünde bu potansiyel olarak yukarı yönlü sinyal olarak yorumlanabilir. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aktif mevduatlar düşerken, aktif adresler zamanla bir kripto para için yükseldiğinde, bu potansiyel satışlar için borsalara para aktarmadan büyüyen bir fayda gördüğünün güvenilir bir göstergesidir. Diğer bir deyişle bu, profesyonel yatırımcıların sıklıkla aradığı çok yükseliş gösteren bir model.

Santiment: Bu boğa sinyalleri Ethereum (ETH)’u ATH’ye götürdü

Santiment, bu değerlendirmesini doğrular nitelikte bir örnek veriyor. Şirkete göre, piyasa değeri ile ikinci büyük kripto para Ethereum (ETH), benzer sinyaller ile ATH’yi gördü. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önceki açıklamamızı güncellediğimizde, Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.143 dolara fırladı. ETH verilerimiz, bunun nedenine dair 101 ders kitabı örneği sağlar: Yükselen günlük yeni adresler, Yükselen adres etkinliğini oluşturdu. Döviz mevduatlarının azalması da buna katkı sağladı…

Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment: Şimdi 5 altcoin projesi ETH’nin ayak izlerini takip edebilir!

Bu verilerin Ethereum‘u fırlatmasından sonra Santiment, şimdi 5 altcoin projesinin aynı sinyali haykırdığını ortaya koyuyor. Santiment’e göre, bu durum potansiyel olarak yeni bir boğa rallisine başlarken kripto paraların ETH’nin ayak izlerini takip edebileceklerini gösteriyor. Santiment’in dikkat çektiği altcoin’ler şunlardır:

  • Decentraland (MANA)
  • Sentivate (SNTVT)
  • Enjin Coin (ENJ)
  • Polygon (MATIC)
  • Skale (SKL)

Genellikle altcoin’lerin trendini belirleyen Ethereum, şu anda 243 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2.100 dolardan işlem görüyor.

Santiment: Bu 5 Altcoin’de Devasa Boğa Sinyalleri Belirdi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.