robinhood-ceo’sundan-shiba-inu-aciklamasi!-shiba-inu-robinhood’da-listelenecek-mi?

Robinhood CEO’sundan Shiba Inu Açıklaması! Shiba Inu Robinhood’da Listelenecek Mi?

Robinhood CEO'sundan Shiba Inu Açıklaması! Shiba Inu Robinhood'da Listelenecek Mi?

Shiba Inu topluluğu popüler şaka para biriminin Robinhood ticaret platformunda listelenmesini istiyor. Öyle ki bunun için imza kampanyası bile başlatıldı. Robinhood CEO‘su ise konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Robinhood CEO’sundan Shiba Inu Açıklaması

Robinhood CEO’su Vladimir Tenev, 21 Ekim’de CNBC’nin “Mad Money” programında konuştu ve Shiba Inu‘yu çevreleyen bir dizi söylentiye değindi.

Gösterinin sunucusu Jim Cramer, önde gelen çevrimiçi ticaret uygulamasının köpek meme tokenini listelemek isteyip istemediğini sorduğunda, Teven o toplulukta çok sayıda insanı duyduğunu söyledi.

Yine de, görünüşe göre sorudan kaçındı ve popüler şaka kripto para biriminin borsada listelenip listelenmeyeceği hakkında açıklama yapmaktan kaçındı. Teven’in bu belirsizliği daha fazla spekülasyona yol açtı.

“Önce Güvenlik”

Tuhaf bir duraklamanın ardından Teven, Robinhood’un yalnızca yedi kripto para biriminin listelenmesi için teklif ettiğini ve şirketin güvenliğe öncelik verdiğini vurguladı:

“Bence en önemli şey güvenlik. Genellikle yeni bir varlık listeleyen ilk platform olmayacağız. Bir dizi katı kriterden geçtiğinden emin olmak istiyoruz.”

Öte yandan Robinhood rakibi Public.com, bu ayın başlarında Shiba Inu için destek ekledi. Benzer şekilde Amerika’nın önde gelen kripto borsası Coinbase de, Eylül ayında SHIB için destek ekledi.

285 000 İmza

Bu arada, Shiba Inu kripto para birimini Robinhood‘da listelemek için bir Change.org kampanyası şimdi 285.000 imzaya ulaştı.

Tenev’in son yorumu, çevrimiçi aracı kurumun SHIB‘yi listeleme hakkında bir duyuru yapmayı reddetmesinin ardından geldi ve Twitter söylentilerini çürüttü.

Bununla birlikte Robinhood’dan, gelecekte Shiba Inu‘yu listeleyip listelememe konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.