ripple-ve-sec,-kimi-evraklarin-muhurlenmesi-konusunda-uzlasti-–-mahsup.net

Ripple ve SEC, Kimi Evrakların Mühürlenmesi Konusunda Uzlaştı – Mahsup.net

Ripple’ın belgelerini kamuoyuna açıklamama talebini tartışmak üzere 1 Nisan’da SEC avukatlarıyla görüştükten sonra Ripple Labs, özel ticari bilgiler içeren belgelerin kısmi bir şekilde sunulması için onay aldı. SEC ile bu konuda bir anlaşmaya varıldı.

Ripple, kısmen redakte edilmiş belgeleri mahkemeye sunmaya başladı.

Ripple, düzenlenmiş belgeleri gönderiyor

Avukat James K. Filan, Ripple Labs tarafından Yargıç Sarah Netburn’e sunulan ve blockchain devi ile SEC arasında 1 Nisan’da gerçekleşen konuşmanın ardından redaksiyonu yapılan iki belgenin taranmış kopyalarını yayınladı.

Şimdiye kadar dört belgeden ikisinin yayınlanması konusunda fikir birliğine varıldı. Belgelerin hepsi, “uyuşmazlıklar ile bağlantılı olarak mahkemeye sunulan materyaller” ile ilgili.

SEC, Ripple’ın kamuoyuna duyurmak istemediği gizli verilerin mühürlü kalması için bu iki belgeyi yeniden düzenleme yolunu önermişti. Ripple, diğer iki belgenin ise tam olarak mühürlenmesi konusunda ısrar ediyor:

“1 Nisan’daki görüşmenin ardından taraflar, söz konusu dört belgeden ikisi üzerinde anlaşmaya vardılar, ancak kalan iki belgeyle ilgili olarak bir anlaşmaya varamadılar.”

James K. Filan, şu yorumlarda bulundu:

“SEC’nin önerdiği redaksiyonlar dosyalandı ve mühür altında kaldı.”

Brad Garlinghouse: Galip geleceğiz!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2 Nisan’da CNN’den Julia Chatterley ile konuşan Ripple CEO’su Garlinghouse, XRP’nin kayıtsız bir menkul kıymet olma iddiasıyla başlayan yasal davada menkul kıymetler düzenleyicisine karşı “galip gelebileceğinden” emin olduğunu belirtti.

Blockchain şirketinin CEO’sunun umut veren sözleri ve Coinbase’in XRP’yi yeniden listeleyeceğine dair söylentiler, yedinci en büyük kripto para birimini 0.64 dolara kadar yükseltti. Popüler altcoin şu anda, yazım sırasında, 0.62 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 8.7’lik bir artış sergiliyor.

Ripple ve SEC, Kimi Evrakların Mühürlenmesi Konusunda Uzlaştı – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.