ripple-kahini,-devasa-yukselen-xrp-icin-cilgin-kestirimlerini-acikladi!-–-mahsup.net

Ripple Kâhini, Devasa Yükselen XRP İçin Çılgın Kestirimlerini Açıkladı! – Mahsup.net

Yaygın olarak takip edilen popüler analist Credible Crypto, önemli bir XRP tahmininde bulunuyor. Analist, Ripple (XRP)’ın piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olarak yerini geri alma yolunda üç büyük kripto parayı atlayacağına inanıyor.

Credible Crypto: Ripple uzun zamandır beklenen artış trendini ateşledi

Yeni analizinde Credible Crypto, XRP’nin uzun zamandır beklenen artış trendini ateşlediğini vurguluyor. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kırmızı direnç bölgesi temizlendi, her gün güzelce tekrar test edildi, gitmek güzel görünüyor. XRP, kalkış için izniniz var.

Kaynak: Credible Crypto /Twitter

Credible Crypto’nun tweet’inden saatler sonra XRP, fiyatını üç yılın en yüksek seviyesi olan 0,94 dolara fırlatan devasa bir boğa rallisi başlattı.

Credible Crypto: XRP’nin ne kadar hızlı bir şekilde ilk 3’e döndüğünü izleyin

Büyük rallinin ortasında analiste göre, XRP şimdi piyasa değeri ile üçüncü büyük kripto para olma yolunda ilerliyor. Credible Crypto’ya göre, XRP Polkadot (DOT), Tether (USDT) ve Binance Coin (BNB)’in üzerinden atlamaya hazır. Credible Crypto konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lol, XRP’nin ne kadar hızlı bir şekilde ilk 3’e döndüğünü izleyin.

Credible Crypto: XRP şimdi Ethereum’u da tahtından edebilir

Credible Crypto, yükseliş çağrısını bir adım öteye taşıyor ve XRP’nin en büyük ikinci kripto para olarak Ethereum’u yerinden etme olasılığı olduğunu söylüyor.  XRP’nin analistin senaryosunu takip etmesi için, şu anda üçüncü sırada yer alan BNB’nin 58,8 ​​milyar dolarlık değerlemesini gölgede bırakmak için 41,2 milyar dolarlık piyasa değerinden E’in üzerinde artması gerekiyor. Ethereum’un 245 milyar dolarlık piyasa değerini aşmak için XRP’nin değerlemesinin en az R6 oranında büyümesi gerekiyor.

Popüler analist Credible Crypto, geçtiğimiz dönemlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir seviyeye yükselmeye devam etmeden önce 0,168 dolara geri çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği gibi hareket etti ve bu düşük seviyeye geriledi. Bunun dışında analist, Ripple’ın kısa vadeli bazı fiyat hareketlerini de doğru öngördü.

Ripple Kâhini, Devasa Yükselen XRP İçin Çılgın Kestirimlerini Açıkladı! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.