ripple-fiyati-ucuyor!-lakin-bugun-xrp-davasi-icin-kritik-bir-gun-–-mahsup.net

Ripple Fiyatı Uçuyor! Lakin Bugün XRP Davası İçin Kritik Bir Gün – Mahsup.net

Ripple fiyatı son günlerde sert yükseliyor. Yazım sırasında Bitcoin ve Ethereum ufak kazançlarla işlem görürken XRP 1 dolar seviyesine yaklaştı. Popüler altcoin, yıllık açıdan ise yüzde 300 arttı. Ayrıca XRP, hızlanan rallinin ortasında Mayıs 2018’den bu yana en yüksek haftalık kapanışını da elde etti. XRP fiyatı, son yükseliş hareketiyle 2018 Nisan’dan beri görülmemiş seviyeleri test etti. Ancak devasa yükselen XRP için bugün kritik bir gün…

Ripple fiyatı fırladı ve 1 dolar sınırına dayandı!

Ripple fiyatı devasa yükseldi ve “XRP’den uzak durun” diyenleri utandırıyor. Popüler kripto para birimi XRP, 35 aydaki en yüksek haftalık kapanışını sağlamayı başardı. 4 Nisan’da kripto para, Bitstamp borsasında geçen haftayı 0,63 dolardan tamamladı. Bu güçlü haftalık kapanışın ardından XRP, yükseliş hızını arttırdı. Son 24 saat içinde XRP, 0,68 dolar seviyelerinden 0,93 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu seviyeler kripto paradaki yüzde 37’lik bir artışa işaret ediyor.

Popüler altcoin, yıllık açıdan ise yüzde 300 arttı. Haftalık bazde ise kripto paa, yüzde 60’lık bir ralli gerçekleştirdi. Bu yükselişin etkisi ile XRP, yedinci sıradan bir sıra atladı ve 6. en büyük kripto para oldu. Cardano ise ilk 5’ten ayrıldı ve yedinci sırada kendine yer buldu. XRP şimdi, Polkadot (DOT)’ı geçmek için daha fazla ivme topluyor. Ripple fiyatı, son yükseliş hareketiyle 2018 Nisan’dan beri görülmemiş seviyeleri test etti. Yatırımcılar ise 0,93 doların üzerine tırmanan XRP’nin 1 doları kırmasını bekliyor.

Devasa yükselen XRP için bugün kritik bir gün! İşte olacaklar…

Devasa yükselen XRP için bugün kritik bir gün. Çünkü bugün TSİ 21.00’de SEC ve Ripple, dava kapsamında bir araya gelecek. Önceki duruşmada mahkeme, 6 Nisan’da taraflar arasından telefonla bir keşif konferansı yapılmasına karar verdi. Bugün mahkemeye, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığına dair kanıtlar sunulabilir. Görüşme olumlu geçerse uzmanlara göre, bu durum XRP fiyatına daha fazla ivme kazandırabilir.

Altıncı en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında ise bir miktar geri çekilme yaşadı ve yüzde 20 oranında artışla 0,87 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 40 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 25,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Ripple Fiyatı Uçuyor! Lakin Bugün XRP Davası İçin Kritik Bir Gün – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.