ripple-ceo’su:-xrp’ye-alternatif-kripto-para-cozumun-parcasi-olabilir

Ripple CEO’su: XRP’ye alternatif kripto para çözümün parçası olabilir

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD’nin önemli televizyon programlarına katılmaya devam ediyor. 2 gün önce Bloomberg TV’de SEC ve eski başkanını sert şekilde eleştiren Garlinghouse bu kez de CNN’de soruları yanıtladı.

Davayı kazanacaklarına olan inancını bir kez daha yineleyen Garlinghouse, kaybetmeleri durumunda ise yollarına emin adımlarla devam edeceklerini söyledi:

“Bu dava ABD’nin lehine değil”

“Bence mahkemeyi suçsuz olduğumuz konusunda ikna edeceğiz ancak bunun tersi olma ihtimali de var. Biz yolumuza devam edeceğiz. Dava açıldıktan sonra bile, dünyanın birçok bölgesinden 20 yeni müşteriyle anlaşma imzaladık. ABD’li olmayan müşterilerimizden oluşan ağımız gittikçe büyüyor. Burada unutulmaması gereken, ABD’nin dışında büyümeye ve gelişmeye devam eden bir blokzincir ve kripto para dünyası, ABD’nin lehine değildir”

“Kaybedersek çözüm buluruz”

Davanın kaybedilmesi durumunda ABD’li müşteriler için XRP‘ye alternatif bir kripto para olup olmayacağı da sorulan Ripple CEO’su şu cevabı verdi:

“Bu kesinlikle çözümün bir parçası olabilir. Her zaman ürünümüzün müşterilerimizin sorunlarını çözme odaklı çalışmasını istedik. Bu yüzden bu kadar büyüdük ve RippleNet’te milyarlarca dolarlık bir işlem hacmi oluştu”

“DeFi ve sabit coin’ler rakip değil”

DeFi ve sabit coin’ler konusunda kendilerinin geride kalma gibi bir durumu olmadığını da belirten Garlinghouse, “Biz başka bir kullanım alanında hizmet veriyoruz. Sınır ötesi ödemelerindeki sorunları çözüyoruz. Hatta bazı merkez bankalarıyla dijital para konusunda çalışmalarımız da var” dedi.

“Ripple ve benden şeffafı yok!”

SEC’nin kendisi ve Chris Larsen’e getirdiği kişisel suçlamalara ve mali kayıtların ortaya çıkarılması talebine de değinen Garlinghouse şunları söyledi:

“Mahkemede bu konuyla ilgili ne diyeceklerini ve ortaya neler çıkacağını ben de merak ediyorum. Kamuoyu önünde bu durumla ilgili bilerek konuşmadım. Adaletin tekerlekleri bazen yavaş döner ama ne olduğunun ortaya çıkması önemlidir. SEC tarafının iddialarını duyduk. Gerçekler ortaya çıktıkça, kripto endüstrisinde en şeffaf olanların Ripple ve ben olduğum görülecektir”

The post Ripple CEO’su: XRP’ye alternatif kripto para çözümün parçası olabilir appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Leave a Comment

Your email address will not be published.