ripple-ceo’su:-“davayi-kaybedersek-xrp-olmadan-da-ilerleyebiliriz”-–-mahsup.net

Ripple CEO’su: “Davayı Kaybedersek XRP Olmadan da İlerleyebiliriz” – Mahsup.net

Julia Chatterley ile bir CNN röportajı sırasında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, davaya yönelik “acil durum planı” sorulduğunda XRP’yi bırakmanın ve onu bir alternatif ile değiştirmenin “kesinlikle” çözümün bir parçası olabileceğini söyledi:

“Bu, kesinlikle çözümün bir parçası olabilir. Bence XRP’nin burada bir tür kazanan olduğu konusunda kesin bir tuhaflık var: Bitcoin’in bir menkul kıymet olmadığını Ether’in bir menkul kıymet olmadığını söyledi, ama bence diğer her şey biraz risk altında. Özellikle Ripple’a karşı açılan davada yaptıkları göz önüne alındığında. Ama biliyorsun, yapabiliriz.”

Şeffaflık standardı

Blockchain şirketi Ripple, CEO’su Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen, kayıtsız XRP satışları nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edilmişti. Garlinghouse, XRP satışlarının 150 milyon doları geçmesiyle ilgili bazı iddiaları kamuoyuna açıklamayı reddetti:

“Mahkemede ortaya çıkacak gerçekleri gerçekten dört gözle bekliyorum. Biliyorsunuz, bu halka açık olarak yorum yapmadığım bir şey, çünkü adaletin çarkları yavaş hareket ediyor. Gerçekleri ortaya çıkarmamız önemli. SEC’den hikâyenin yalnızca bir tarafını dinledik.”

Milyarder, Ripple ve kendisinin kripto para endüstrisinde “herkesten” daha şeffaf olduğu konusunda ısrar ediyor ve diğer piyasa katılımcılarını böylesine yüksek bir standarda ulaşmaya teşvik ediyor.

Ripple, DeFi tehdidi altında hissetmiyor

Yönetici, sınır ötesi bir ödeme sorununu çözdüğü için Ripple’ın stablecoin’ler ve DeFi tarafından tehdit edildiğini düşünmüyor. Şirket, yakın zamanda merkez bankaları için XRP Ledger’ın özel bir versiyonunu tanıtmıştı.

Garlinghouse, Bitcoin’in yok olmayacağına inanıyor. Bu inancı, daha geniş kripto para piyasası için de geçerli. Bununla birlikte öncü kripto para biriminin aşırı enerji tüketimi konusunda endişelerini yineledi ve XRP’nin işlem başına 100.000 kat daha verimli olduğunu ekledi.

“Karbon ayak izinin gerçek bir sorun olduğunu kabul etmemek, teknolojinin başarısını engelleyebilir.”

Ripple CEO’su: “Davayı Kaybedersek XRP Olmadan da İlerleyebiliriz” – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.