ralli-potansiyelli-3-altcoin!-2022-yilinda-alinacak-kripto-paralar

Ralli Potansiyelli 3 Altcoin! 2022 Yılında Alınacak Kripto Paralar

Bitcoin (BTC) 40.000 dolar seviyesini kaybetmek üzere ve altcoinler çift haneli zarar yazıyor. Peki yatırımcılar ne yapmalı? Popüler kripto analiz kanalı Cheeky Crypto tarafından yapılan paylaşıma göre son yaşanan düşüşler fırsata çevrilebilir. Analistler 3 altcoin paylaştı ve Nisan ayında bunların oldukça iyi bir alım seviyesine gevşediğini söyledi. Peki bu altcoinler hangileri?

Boba Network (BOBA)

Listedeki ilk altcoin Boba Network (BOBA). Boba, Enya ekibi tarafından OMG Vakfı’na temel katkıda bulunanlar olarak oluşturulan bir layer2 Ethereum ölçeklendirme artırma çözümüdür. Boba, gaz ücretlerini azaltan, işlem hacmini iyileştiren ve akıllı sözleşmelerin yeteneklerini genişleten yeni nesil Ethereum layer2 Optimistic Rollup çözümüdür.

“Bu platformda çok fazla projenin inşa edildiğini göreceğiz. Devam eden çok fazla proje var ve NFT köprülemeleri var. Bu nedenle, Boba’da birkaç NFT projesi ortaya çıkabilir”.

Bu ilginç ve harika bir proje, dolayısıyla Boba Network, Chris’in listesinde bahsettiği ilk altcoin. Fakat analistlerin beklentileri her zaman gerçeğe dönüşmez. Yatırımcıların kendi değerlendirmelerini yapmaları kritik öneme sahiptir.

Near Protocol (NEAR)

Near Protocol, topluluk tarafından işletilen bir bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış, yüksek işlem hızı, düşük işlem ücreti, yüksek verim ve üstün birlikte çalışabilirlik yetenekleriyle dikkat çekiyor. Alternatiflerinin eksik yönlerini tamamlayan NEAR popülerliğini de artırıyor. Layer1 çözümü DApp’ler için ideal ortamı sağlar ve geliştiriciler için kullanıcı dostu bir platform oluşturur.

“Çoklu zincir, ölçekleme ve nihayetinde harika. Protokolü üzerine inşa edilecek daha fazla projeye sahip olması bekleniyor. Bu proje gerçekten iyi gidiyor”.

SKALE Network (SKL)

Listede adı geçen son altcoin ise SKALE Network (SKL). SKALE, Ethereum’a ölçeklenebilirlik getirmek için tasarlanmış elastik bir ağ olarak tanımlanır. Merkezi olmayan proje, işlem kapasitesini artırmanın yanı sıra gecikmeyi azaltmayı ve ödemelerin mümkün olduğunca ucuza yapılmasını sağlamayı hedefliyor.

Tamamen merkezsiz bir çoklu zincir oluşturuyorlar ve Chris şunları söyledi;

“45’in üzerinde doğrulayıcıya sahip 150 artı düğümleri var, bu yüzden gerçekten ilginç bir proje. Bu özel protokol üzerine inşa edilecek çok fazla proje göreceğiz”.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.