portfoyunuzu-bitcoin-volatilitesinden-koruyacak-bir-proje:-iqn-token

Portföyünüzü Bitcoin Volatilitesinden Koruyacak Bir Proje: IQN Token

Bitcoin fiyatı ne kadar yüksekse volatilite BTC’deki volatilite yatırımcıları o kadar etkiler. Mart ayında, piyasa lideri 46.000 dolardan 60.000 dolara yükseldi ve ardından 6.000 dolar birden düştü. Daha sonra bir ralli ile değer yeniden 60.000 dolara yükseldi ama bu seviye korunamadı.

BTC volatilitesinden korunmanın en açık yolu, portföyünüzü tek bir para birimiyle sınırlamamaktır.

Portföyünüze Altcoin’leri Ekleyin

Bitcoin’in yanı sıra yatırım yapmak için sayısız varlık var. Bitcoin’in değeri düşerken, birçok altcoin ve token, geri alma bölgesinden ayrılmadan fiyatını başarılı bir şekilde artıyordu.

IQN oyun token’ı da büyük bir büyüme potansiyeli gösterdi: Kripto para piyasasının düşüş hareketlerini görmezden geldi ve yatırım için gelecek vaat eden varlıklar arasına girdi.

Aşağıdaki grafik küçük ayarlamalarla IQN fiyatının, ilk 10 kripto para birimine yapılan yatırımların son derece kârsız olduğu bir zamanda bile sürekli yükseldiğini gösteriyor. Sadece Şubat 2021’de, kripto piyasasının olabildiğince öngörülemez olduğu zamanlarda, IQN istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etti: Fiyat, tanınmış EXMO borsasında yeni bir IQN/ETH çiftinin açılmasıyla birlikte 1,7 arttı.

IQN Hakkında

IQN, oyuncuların başarılı bir şekilde tamamlanan PvP maçları için ödül olarak dijital bir varlık almalarını sağlayan bir ERC-20 token’ıdır.

Deneyimli oyuncular ve geliştiricilerden oluşan topluluk içinde para kazanma sorunuyla karşı karşıya kalan projenin geliştiricileri, favori bir oyunda harcanan zamanı ve çabayı telafi edecek bir araç yaratmaya karar verdiler. IQN token gelişiminin ana yönü oyuncuların faaliyetlerinin motivasyonudur.

2018’in başlarında IQN, IQeon.com PvP oyun platformuna entegre edildi ve bugün bile çok sayıda oyuncu, maçları kazanmak, IQeon ekibi tarafından düzenlenen yarışmalara ve etkileşimlere katılmak ve diğer kullanıcılardan bonus almak suretiyle bir varlık kazanıyor.

IQN ekibi gelişmelerini şu şekilde açıklıyor:

  • IQN, piyasadaki güvenilirliğini, güvenliğini ve iyi likiditesini sağlayan tanınmış Ethereum platformunda yayınlandı. Ethereum blok zincirinde yeni kripto projeleri geliştirildiğinden, çoğu cüzdan ERC-20 token’leri ile uyumludur.
  • Günümüzde IQN birkaç e-cüzdana entegre edilmiştir: Metamask, TrustWallet, Eidoo ve Trezor. Bunlara ek olarak, token çapraz platform cüzdanları Freewallet, imToken, AtomicWallet tarafından desteklenmektedir.
  • IQN token’ı, teknik ve temel analiz açısından güçlü bir varlıktır. Bu nedenle 2019’da tanınmış bir şirket olan KnownSec, varlığın akıllı sözleşmesini kontrol etti ve kodunun ciddi güvenlik açıklarına sahip olmadığı görüşünü bildirdi.
  • IQN, Token EXMO, BitForex, HitBTC, Exrates borsalarında mevcuttur. Büyük borsalar, listelemek için kripto para birimlerini ve dijital varlıkları özenle seçer, bu nedenle işlem platformuna bir varlık eklemek, potansiyel olarak yüksek işlem hacimleri, kullanıcı kitlesinin gelişimi ve büyümesi için iyi beklentiler anlamına gelir. Ayrıca listeleme, token’ın rekabet gücünü ve likiditesini yansıtır. IQN durumunda, borsalarda bir varlığın satışı, oyuncuların oyun içi başarıları için gerçekten varlık aldıklarının ve kripto yatırımcılarının kolayca token satın aldıklarının açık bir göstergesidir.

IQN Token’ı Portföyünüze Eklemeye Değer Mi?

Bugün kripto para birimi endüstrisinde çok fazla çöp proje var. Bu nedenle bir kripto yatırımcısının gerçek bir ürün geliştiren ve büyüme için temel bir etkene sahip projeleri seçmesi son derece önemlidir.

IQN oyun token’ı, her yatırımcı için mükemmel bir yatırım fırsatıdır. Ayırt edici özelliği, bir varlığa bağlı potansiyel olarak büyük ekosistemdir. Oyuncuların sorunlarını başarıyla çözerek, varlık çok daha fazla sayıda ürün, hizmet ve platforma entegre edilebilir, bu yüzden oranı sadece artacaktır.

TelegramFacebookInstagramTwitterReddit