populer-analistler-100-kata-kadar-artis-bekledikleri-coin’leri-acikladilar

Popüler Analistler 100 Kata Kadar Artış Bekledikleri Coin’leri Açıkladılar

Piyasada bugün bir düşüş havası hakim olsa da analistlerin yükseliş beklentileri sürüyor. Altcoin Daily sunucuları Austin ve Aaron Arnold 100 kata kadar yükseliş bekledikleri kripto para birimlerini takipçileri ile paylaştı.

Bu Coin’ler Büyük Potansiyele Sahip

Kripto para analistleri YouTube üzerinden paylaştıkları bir videoda düşük değerli bazı kripto para birimlerinin yakın zamanda 100 kata kadar yükseliş yaşama potansiyeli olduğunu ifade ediyor.

Analistler Coinbase Ventures’ın sahip olduğu en düşük piyasa değeri varlıkları olan non-fungible token projesi (NFT) Rarible (RARI) ve sosyal etkileşim platformu Rally’e (RLY) dikkat çekiyor.

NFT pazar yeri Rarible’ın RARI token’ı, son altı ayda değeri 1.50 dolardan 46 dolara kadar yükselen bir kripto para birimi olarak dikkat çekiyor. Ancak analistler kripto para biriminin piyasa değerinin hala 80 milyon dolar seviyesinde olduğunu ve bunun da yükseliş için önemli bir etken olduğunu vurguluyor.

Öte yandan influencer’ların hayran katılım token’ları oluşturmasına olanak tanıyan bir ağ olan Rally, yaklaşık 123 milyon dolarlık bir piyasa değerinde ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,045 dolardan 1,40 dolara yükseldi.

“Bu Coin’leri de Takip Edin”

Arnold’lar ayrıca Pantera Capital’in Injective Protocol (INJ) ve API3’ü içeren düşük fiyatlı seçimlerine de bakıyor. Parite, Pantera’nın piyasa değerinde daha düşük olan bazı ek varlıkları elinde tuttuğunu belirtti.

Merkezi olmayan bir türev platformu olan Injective, şu anda 176 milyon dolarlık bir piyasa değerinde, Kasım 2020’nin düşük seviyesi olan 0.65 dolardan %1.915 artışla şu anki değeri olan 13.10 dolara yükseldi. Chainlink (LINK) rakibi API3 ise Kasım ayının düşük seviyesi 1.04 $dolardan b7 artışla 7.57 dolarlık işlem fiyatı ile 160 milyon dolarlık bir piyasa değerinde geziniyor.