populer-altcoin,-kritik-fiyat-seviyelerine-geriledi:-dusus-ivmesi-devam-ediyor!

Popüler Altcoin, Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi: Düşüş İvmesi Devam Ediyor!

Kripto Para Piyasasında Düşüş Sürüyor! Bitcoin ve Altcoin'lerde Son Durum Ne?

Merkeziyetsiz finans ekosisteminin (DeFi) önemli geliştiricilerinden biri olan Andre Cronje ve yazılım mimarı Andre Nell’in görevlerinden ayrıldıklarını açıklaması ile birlikte bu iki geliştirici ile ilişkili olan projelerde yüksek oranlı değer kayıpları yaşandı. Bu bağlamda Fantom (FTM) da kaydettiği düşüş hareketleri ile birlikte son 3 ayın en düşük fiyat seviyelerine geriledi ve 1,03 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

FTM’deki Düşüş İvmesi Devam Ediyor

Lider kripto para birimi Bitcoin’deki değer kayıpları, son dönemlerde kripto para piyasasına da güçlü bir düşüş ivmesi kazandırdı. Piyasadaki bu düşüş ivmesi ile birlikte FTM, 3,48 dolar ATH seviyelerinden önemli ölçüde uzaklaşsa da iki önemli yazılım mimarının görevlerinden ayrılması, popüler altcoin’deki değer kayıplarını hızlandırdı. FTM, son 24 saatlik zaman diliminde de düşüş hareketleri kaydetmeye devam etti ve 1,03 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başlayarak son 3 ayın en düşük fiyat seviyelerine geriledi. Kaydettiği bu düşüş hareketleri ile FTM, son 24 saatlik zaman diliminde, piyasa değeri yüksek kripto para birimleri arasında en yüksek oranlarda değer kaybeden kripto varlıklar arasında yer aldı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son günlerde kaydettiği volatilitesi yüksek fiyat hareketleri ile birlikte 38.400 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Bitcoin’deki son fiyat hareketleri, kripto para piyasasında da volatilitenin önemli ölçüde artmasına neden oldu. Ethereum (ETH), kaydettiği son fiyat hareketlerinin ardından 2.530 dolar fiyat seviyelerine geri çekildi. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise 1,78 trilyon dolara geriledi.