popüler-kripto-para-borsasindan-”shopify”-hamlesi!-i̇şte-ayrintilar

Popüler Kripto Para Borsasından ”Shopify” Hamlesi! İşte Ayrıntılar

Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası, çalkantılı bir dönemden geçerken hem benimseme hem de inovasyon açısından sektörü bir sonraki aşamaya taşıyacak çarpıcı gelişmelere de şahit oluyor.

Crypto.com ve Shopify Ortaklığı

Önde gelen kripto para borsalarından Crypto com, bugün önemli bir gelişmeyi paylaştı. Singapur merkezli borsa, tüm Shopify kullanıcılarının artık çevrimiçi mağazalarında Crypto com Pay’i etkinleştirebileceğini ve müşterilere satın alma işlemleri için daha fazla ödeme yöntemi sunarak erişimlerini genişletebileceğini duyurdu. Yapılan açıklamada, müşterilere kripto paralarını harcamak için daha fazla tercih sunulacağı müjdesi verildi. Ayrıca, Crypto com Pay’i kullanan Shopify satıcıları, bir ay boyunca hiç bir şekilde işlem ücreti ödemeyecek.

Kampanyanın, 30 Haziran 2022’ye kadar Crypto com Pay’e kaydolan tüm Shopify kullanıcıları için geçerli olduğu bildirildi. Bu hizmet, dünyadaki tüm Crypto com uygulaması kullanıcıları tarafından erişilebilir. Crypto com Pay kullanıcılarına yönelik daha fazla teşvik sağlamak için Crypto com, müşterilere promosyon dönemlerinde yüzde 10’a kadar çıkabilen ve Cronos (CRO) ile ödeme yaptıklarında kripto para iadesi ödülleri de sunacak. Crypto com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Daha fazla müşteriye ve trader’a kripto paraları kullanarak işlem yapma yeteneği sağlamak Crypto com için bir önceliktir. Shopify’a entegre olmaktan ve bu imkanı dünya çapında daha da fazla müşteriye ve satıcıya sunmaktan son derece heyecanlıyız.

Sıfır İşlem Ücreti! 20’den Fazla Token!

Shopify Blockchain yöneticisi John S. Lee, Shopify kullanıcılarına çevrimiçi siparişleri için ödeme yapmaları amacıyla hızlı ve kolay bir yol sağlamasına yardımcı olduğu için Crypto com ile ortaklığı memnuniyetle karşıladıklarını belirtti ve şunları ekledi:

“Büyüyen Blockchain ekosistemimiz, müşterilerimizi alternatif ödeme yöntemleriyle destekleme taahhüdümüzü gösteriyor. Bu önemli adım, kapasitemizi ve imkanlarımızı daha da genişletmeye yardımcı oluyor”

Ekibe göre Crypto com Pay, sıfır işlem ücreti fırsatı sunuyor. Yapılan açıklamaya göre, kullanıcıların herhangi bir kurulum maliyeti ödemesine gerek yok ve entegrasyonun tamamlaması sadece dakikalar alıyor. Müşteriler BTC, ETH, CRO, SHIB, DOGE ve APE dahil olmak üzere 20’den fazla token ile ödeme yapabilir. Crypto com, Singapur merkezli ve 50 milyondan fazla müşterisi olan popüler bir kripto para platformu. Borsa son zamanlarda Matt Damon’ın yer aldığı Super Bowl reklamı sayesinde ilgi odağı oldu.