polygon-agindaki-tum-islemler-askiya-alindi:-binance’den-son-dakika-aciklamalari!

Polygon Ağındaki Tüm İşlemler Askıya Alındı: Binance’den Son Dakika Açıklamaları!

Polygon Ağında Kesintiler Yaşanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek? İşte Yapılan Açıklamalar

Kaydettiği işlem hacimleri bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, resmi Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile birlikte Polygon ağında yaşanan problemleri duyurarak kullanıcıları uyardı. Binance, ağ genelindeki sorunlar nedeniyle, Polygon ağı üzerinde yapılan para çekme ve yatırma işlemlerinin geçici olarak askıya alındığını duyurdu.

Binance’den Resmi Açıklama

Binance, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Polygon ağında birtakım problemler yaşandığını duyurarak kullanıcılarını uyardı. Ağ genelindeki bazı sorunların devam ettiğini belirten Binance, geçici olarak Polygon ağındaki para çekme ve yatırma işlemlerinin durdurulduğunu ifade etti. Binance, konuya ilişkin çalışmaların ekipler tarafından yürütüldüğünü ve ağdaki problemlerin çözüldüğünden emin olunduğunda da yeniden Polygon ağı üzerindeki para çekme ve yatırma işlemlerinin başlatılacağını açıkladı.

Polygon Ağındaki Kesintiler Devam Ediyor

Polygon ağında yaşanan problemler nedeniyle ağ üzerindeki para çekme ve yatırma işlemlerinin geçici olarak askıya alındığını duyuran Binance, işlemlerin yeniden aktifleştirileceği tarihin henüz belli olmadığını açıkladı. Binance, ekiplerin problem üzerinde gerekli çalışmaları yürüttüğünü ve kısa zaman içerisinde yeniden para çekme ve yatırma işlemlerinin başlatılabileceğini ifade etti.

Polygon ağında, geçen hafta 11 saati aşkın süre boyunca yeni bir blok oluşturulamadı ve ağda uzun saatler boyu hizmet kesintisi yaşandı. Konuya ilişkin bir açıklama yapan Polygon ekibi, yaşanan kesintileri ağdaki güncellemeden kaynaklandığını belirtti.