piyasaya-guncel-bakis:-bitcoin-(btc)-ve-altcoin’lerde-son-durum!

Piyasaya Güncel Bakış: Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum!

Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dün öğlen saatlerinden bu yana kaydettiği yükseliş hareketleri ile birlikte 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı ve 30.100 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar seviyelerini aşmasının ardından yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ethereum (ETH), son 24 saatte kaydettiği değer artışları ile birlikte 2.025 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,35 trilyon dolara ulaştı. Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 118 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bitcoin (BTC), 30.000 Dolar Fiyat Seviyelerini Aştı

Geçen hafta içerisinde volatilitesi oldukça yüksek fiyat hareketleri kaydeden Bitcoin (BTC), dün öğlen saatlerinde yönünü yeniden yukarı çevirdi. Bitcoin (BTC), dün öğlen saatlerinden bu yana kaydettiği yükseliş hareketlerinin ardından yeniden 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı ve 30.100 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, lider kripto para biriminin 30.000 dolar seviyelerine yükselmesi ile birlikte değer artışlarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde kaydettiği değer artışlarının ardından 2.025 dolar fiyat seviyelerine ulaştı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Kaydettikleri son yükseliş hareketleri ile birlikte BNB 321 dolar, XRP 0,42 dolar, ADA 0,54 dolar, SOL 52 dolar, DOT 10 dolar ve AVAX ise 32 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,35 trilyon dolara ulaştı. Coinglass verilerine göre ise son 24 saatlik zaman diliminde kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 118 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.