piyasaya-guncel-bakis:-avalanche-(avax),-near-protocol-(near)-ve-waves-(waves)-son-durum!

Piyasaya Güncel Bakış: Avalanche (AVAX), Near Protocol (NEAR) ve Waves (WAVES) Son Durum!

Son haftalarda düşüş yönlü bir ivme yakalayan lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 43.500 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Çoğu altcoin, Bitcoin’deki bu değer kaybı ile birlikte yönünü yeniden aşağı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son fiyat hareketlerinin ardından 3.300 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise CoinMarketCap verilerine göre 2,01 trilyon dolara ulaştı.

Avalanche (AVAX)

Son 1 aylık zaman diliminde güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayan AVAX, Bitcoin’in kritik fiyat seviyelerine gerilemesi ile yönünü yeniden aşağı çevirdi. AVAX, hafta içerisinde kaydettiği yukarı yönlü atak girişimlerine karşın 100-103 dolar bandından reddedilerek 82 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Kaydettiği son fiyat hareketlerinin ardından ise 88 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başlayan AVAX, yeniden 90 dolar direncine yaklaştı.

Near Protocol (NEAR)

Son dönemlerin popüler kripto para birimlerinden biri olan NEAR, son 1 aylık zaman diliminde güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı ve son 24 saatlik zaman diliminde de değer artışlarına hız kazandırdı. NEAR, Bitcoin’deki son değer kaybı ve piyasanın düşüşe geçmesi ile birlikte 15 dolar fiyat seviyelerine gerilemesinin ardından yönünü yeniden yukarı çevirdi son 24 saatlik zaman diliminde %’e yakın değer artışı kaydetti. Kaydettiği son yükseliş hareketleri ile birlikte NEAR, 19 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Waves (WAVES)

WAVES, son haftalarda oldukça yüksek oranlarda değer artışları kaydetmesine karşın piyasanın yeniden düşüşe geçmesi ile birlikte güçlü bir geri çekilme kaydetti ve 60 dolar fiyat seviyelerinden 27 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bu yüksek oranlı değer kaybının ardından WAVES, son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği düşük oranlı değer artışlarının ardından ise 29 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.