piyasadaki-dusus-egilimi-devam-ediyor:-bitcoin-(btc)-ve-altcoin’lerde-son-durum!

Piyasadaki Düşüş Eğilimi Devam Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği düşüş hareketleri ile birlikte değer kayıplarına hız kazandırdı ve günün erken saatlerinde anlık olarak 41.750 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin’deki bu değer kaybı, kripto para piyasasına yeniden düşüş yönlü bir ivme kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıplarının ardından 3.100 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise CoinMarketCap verilerine göre 1,95 trilyon dolara geriledi.

Bitcoin’deki Düşüş İvmesi Devam Ediyor

Son haftalarda kaydettiği fiyat hareketleri ile birlikte bir düşüş ivmesi yakalayan Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde de değer kayıplarına hız kazandırdı. Bitcoin, günün erken saatlerde anlık olarak 41.750 dolar fiyat seviyelerine iğne atmasının ardından kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 42.250 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’deki değer kaybı ile yönünü yeniden aşağı çevirdi ve değer kayıplarına hız kazandırdı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Ethereum (ETH), kaydettiği son düşüş hareketlerinin ardından 3.100 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Kaydettikleri son fiyat hareketlerinin ardından ise Binance Coin (BNB) 415 dolar, Solana (SOL) 110 dolar, Ripple (XRP) 0,74 dolar, Cardano (ADA) 1,02 dolar, Terra (LUNA) 88 dolar, Avalanche (AVAX) 79,40 dolar ve Polkadot (DOT) 19 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap verilerine göre 1,95 trilyon dolara geriledi.