phemex-evreni’ne-gelin,-oyun-oynayarak-bonus-kazanin

Phemex Evreni’ne gelin, oyun oynayarak bonus kazanın

Phemex sponsorluğunda

Hepimizin bildiği gibi, paranın geleceği ve yeni bir finansal sistem artık hayatımızda. Yepyeni Phemex Evreni‘ni ziyaret edin ve Citizen Phemex olun. 15$’a kadar işlem bonusu kazanma şansı için rekabet ederken Phemex ve kripto paranın daha özgür bir geleceği nasıl destekleyebileceğini görün. Phemex Evreni turunuzdan sonra kendi Citizen Phemex ID’nizi oluşturabilir ve hatta onu kendi NFT’niz olarak bile alabilirsiniz!

Phemex, şimdiye kadar elde ettiği başarıyı kutlamaya devam ediyor ve herkesin Harekete Geçip Geleceğe Adım Atmasına yardımcı olmayı kendine misyon haline getiriyor. Finansal hizmetlere yönelik geleneksel çerçeveler, verimsiz ve adaletsiz olmakla bilinmektedir. Blok zinciri teknolojisi dünyayı dijitalleştirmeye ve merkezsizleştirmeye devam ettikçe, finansal özgürlük için yeni fırsatlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Phemex, metaverse’den ve Web 3.0’dan ilham alan blok zinciri endüstrisinde geride bıraktığı iki yılı kutlarken, hedeflerine olan bağlılığını yeniden gösteriyor. Phemex, sosyal teknoloji geliştirmede bir sonraki adımı temsil ettiği için metaverse’i gerçeğe dönüştürmeye kendini adamıştır. Metaverse, insanların kendi kaderlerini yeniden yazma ve istedikleri her şeyi elde etme gücüne sahip oldukları bir kozmosu tasvir eder.

İlgi çekici mini oyun ve herkesin kendi benzersiz Citizen Phemex kartını yaratma fırsatını içeren büyük Phemex Evreni kampanyasıyla Phemex, çıtayı bir kez daha yükseltti. Heyecanı artırmak için, Citizen Phemex kartlarının NFT’ye dönüştürüleceği on şanslı kazanan seçilecek. Kripto para birimleri hakkında bilgi edinmek ve yeni bir gerçek finansal özgürlük çağını başlatmak için yeni bir macerada Phemex’e katılın.

Kendi NFT’nizi nasıl kazanırsınız?

8 Nisan saat 6:00 UTC ile 7 Mayıs 2022 saat 6:00 UTC arasındaki kampanya döneminde, tüm kullanıcılar Phemex evrenini ziyaret etmeye ve geleceğin vatandaşı olma yolculuğuna başlamaya davetlidir. Phemex bu özel etkinlik için birçok heyecan verici etkinlik hazırladı. Kampanya, Phemex ve kripto paraların finansı nasıl yeniden şekillendirdiğini öğretmek için dört gezegeni tanıtacak. Bunlar: BTC, ETH, SAND ve DOGE gezegenleri.

Etkinliği daha da eğlenceli hale getirmek için Phemex, kullanıcıların puan biriktirip bunları işlem bonuslarına dönüştürebilecekleri eğlenceli bir mini oyun yarattı. Son olarak, herkes sadece bir resim yükleyerek veya sosyal medyaya bağlanarak kendi benzersiz Citizen Phemex kartlarını oluşturmaya davet ediliyor.

Phemex kampanya ve gelişmelerinden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Twitter, Instagram, Telegram

The post Phemex Evreni’ne gelin, oyun oynayarak bonus kazanın appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.