pantera-capital-ceo’su-dan-morehead,-bitcoin-(btc)-fiyat-beklentisini-aktardi

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Bitcoin (BTC) Fiyat Beklentisini Aktardı

Kıdemli kripto yatırımcısı Dan Morehead, lider kripto para Bitcoin (BTC) fiyat öngörüsünü açıkladı. Pantera Capital kurucusu Morehead, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içerisinde fiyatını üçe katlayacağına inanıyor.

Başarılı CEO, Bitcoin Hakkında Görüşlerini Bildirdi

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Yahoo Finance’e yaptığı açıklamada kapsamlı araştırmasına dayanarak Bitcoin‘in 700.000 dolara tırmanacağını kaydetti. Morehead, ilk kripto fonunu 2013’te başlatmıştı. Bugün ise şirketin yönetimi altında girişim yatırımlarını ve token yatırımlarını kapsayan 6 milyar dolarlık varlığı bulunuyor.

Kıdemli kripto yatırımcısı Dan Morehead, lider kripto paranın geçtiğimiz hafta zirveye dokunmasına rağmen yolunun uzun olduğuna inanıyor. Pantera Capital’in kurucusunun ifade ettiği fiyat beklentileri, şu an için uzak gözükse de bireysel ve kurumsal yatırımcılar kripto alanına sermaye akıtmaya devam ediyor.

Bitcoin ve Ethereum’dan Rekor Seviye

Amiral gemi Bitcoin’in fiyatı iki Bitcoin vadeli işlem ETF’inin onaylanması ve piyasaya sürülmesi ile tüm zamanların en yüksek seviyesine dokundu. ProShares Bitcoin ETF ve Valkyrie Bitcoin Strategy ETF, piyasaya sürüldü ve ilk günlerinde rekor kırdı. Lider, 66.930 dolara dokunmasının akabinde soğuma aşamasına giriş yaparak ’luk değer kaybı yaşadı.

En büyük altcoin Ethereum (ETH), yaklaşık 48 saat önce 4.366 doları aşarak ATH kaydetmeyi başardı. Webull CEO’su Anthony Denier, medyaya yansıyan son röportajında kripto alım satım operasyonlarının bu hafta oldukça güçlü olduğunu belirtti. Morehead, röportajının son sözlerinde şu demeci aktardı:

Bundan 10 yıl sonra bir milyar insanın Bitcoin ile işlem yaptığını ve fiyatın yüz binlere yükseldiğini görebiliyorum.