onder-trader:-basliyor!-bu-5-altcoin’de-muhtesem-rallilere-hazir-olun-–-mahsup.net

Önder Trader: Başlıyor! Bu 5 Altcoin’de Muhteşem Rallilere Hazır Olun – Mahsup.net

DataDash kurucusu ve ünlü trader Nicholas Merten, 2021’in altcoin süper döngüsünün başladığını söylerken patlayacağına inandığı beş kripto parayı açıklıyor.

Nicholas Merten: Ethereum’u yakından izliyorum! Patlayacak…

Yeni bir videoda Nicholas Merten, en büyük ikinci kripto para büyük bir yükseliş modelinden çıktıktan sonra Ethereum’u yakından izlediğini söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada Ethereum‘un direniş çizgisini aştığını görebiliyoruz. Ocak (2021)’dan beri burada sahip olduğumuz diğer üç yüksek dip ile birlikte bir başka yüksek düşük seviyeye daha girdik. Tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşmak için bir rotaya girmiş gibiyiz.

Kripto stratejisti aynı zamanda ETH/BTC’ye de bakıyor ve bunun hala parabolik bir koşunun ortasında olduğunu vurguluyor. Nicholas Merten’in grafiğine göre, ETH/BTC şu anki değeri olan 0.035’ten 0.095’e potansiyel olarak 0’in üzerinde yükselebilir.

Nicholas Merten: Popüler altcoin OMG Network’te gökyüzü sınır gibi görünüyor

Nicholas Merten’in radarındaki bir başka kripto para, eski adıyla OmiseGo olan ikinci katman ölçekleme çözümü OMG Network (OMG). Analist, OMG/BTC’nin muhtemelen dibe vurduğunu ve önemli bir direnç seviyesini almaya ve büyük kazançlar elde etmeye hazır göründüğünü vurguluyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daha yüksek bir düşük belirledikten sonra, (OMG/BTC) 1.500 Satoshi (0.000015) aralığının üzerine çıkmayı bekliyor. Orayı bir kez kırdığımızda ki bu yine önceki destekti ve şimdi direnç gibi davranıyor. Eğer orayı kırarsak, gerçekten, gökyüzü sınır gibi görünüyor, özellikle de geçmişte nasıl performans gösterdiğini gördük.

Nicholas Merten: Chainlink (LINK) bir sonraki yükseliş döngüsünü başlatıyor

Nicholas Merten’in listesinde sırada merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) var. Analiste göre, altcoin kilit bir seviyenin üzerine çıktığında Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Chainlink’e bir göz atmak, tutarlı bir aralık düşükleri belirlemek veya önceki direncin üstüne destek vermek, yukarı doğru tekmelemeye başlamaya hazır gibi görünüyor. Bitcoin’i geride bırakıyor ve bu direnç çizgisinin (0.0006) üzerine çıkarak gerçekten Chainlink için bir sonraki döngüyü başlatıyor.

Nicholas Merten: Aave dibe vurdu! Şimdi yükseliş zamanı

Nicholas Merten’in listesindeki dördüncü kripto para, borç verme ve alma protokolü Aave’dir. Kripto analisti, altcoin’in yaklaşık iki aylık bir süre içinde Bitcoin’e burun kıvırdıktan sonra muhtemelen dibe vurduğuna inanıyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada, büyük hacimli DeFi (merkezi olmayan finans) protokollerinden biri olan Aave’nin muhtemelen yükselmeye başlamak için biraz alanı olduğu yerde ` oranında temiz bir geri çekilme yaşadık.

Nicholas Merten: TRON büyük bir yükseliş ivmesi oluşturabilir!

Analistin listesindeki son kripto para TRON‘dur (TRX/BTC). Nicholas Merten, büyük bir yükseliş ivmesi oluşturmak için paritenin kırması gereken kilit bir seviyeyi tanımlıyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Destek verdik ve şu anda direnç görevi gören bu önceki destek (0.0000015)… Bunun üzerine çıkarsak, buna çok fazla ivmenin geri geldiğini görebilirim.

Önder Trader: Başlıyor! Bu 5 Altcoin’de Muhteşem Rallilere Hazır Olun – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.