oncu-bitcoin-borsasindan-taninan-altcoin’e-listeleme-mujdesi!-–-mahsup.net

Öncü Bitcoin Borsasından Tanınan Altcoin’e Listeleme Müjdesi! – Mahsup.net

Popüler kripto para ve türev borsası OKEx, piyasadaki bazı önde gelen projeleri listeleyerek DeFi devrimini desteklemeye devam ediyor. Popüler altcoin Celsius Network (CEL), OKEx’in kripto parayı desteklediğini duyurmasının ardından listeye katılan en son üye oldu.

Öncü kripto para borsası OKEx, yeni bir altcoin projesini listeliyor: CEL!

Öncü kripto para borsası OKEx, yeni bir altcoin projesini listeliyor ve Celsius Network (CEL)’ü platformuna ekliyor. Celsius Network, son birkaç yılda önemli bir popülerlik kazanan önde gelen bir kripto ödünç alma ve borç verme ekosistemidir. Yönetilen 10 milyar dolardan fazla kripto varlığı ve 250 milyon doların üzerinde getiri ödemesi ile Celsius Network, aralarında en büyüğü olan OKEx de dahil olmak üzere önde gelen borsalarda listelendi. OKEx CEO’su Jay Hao, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Celsius’un CEL tokenini OKEx borsasına ekleyerek kripto ödünç alma ve borç verme ekosisteminin büyümesine yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kripto para birimlerinin dünyadaki tüm insanlara finansal özgürlük sağlayabileceğine dair aynı inancı paylaşıyoruz ve endüstri büyüdükçe hem merkezi hem de ademi merkeziyetçi çözümler için yer olduğuna inanıyoruz. Piyasada en hızlı büyüyen platformlardan biri olan Celsius, OKEx’in sürekli yenilikçiliğe olan derin bağlılığını da yansıtıyor.  Onlarla birlikte büyümeyi dört gözle bekliyoruz.

OKEx, desteklenen CEL ticaret çiftlerinin sayısını artırmayı planlıyor

CEL artık OKEx’te mevcut olduğunda, kullanıcılar yalnızca değerli altcoin’lerden birini alıp satmazlar, aynı zamanda Celsius Network’ün sunduğu avantajlardan yararlanmak için CEL satın alabilir ve tutabilirler. Bu avantajlar arasında %’e varan getiri, standart oranlardan % daha düşük faizle kripto kredileri ve %4,86 ​​APY ile haftalık ödüller yer alıyor. Celsius Network’ün CEO’su Alex Mashinsky, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Bu CEL ve Celsius topluluğu için çok heyecan verici bir gün. OKEx, kripto borsası ile dünyaya liderlik ediyor ve bu ortaklık, dünya çapında milyonlarca müşterinin artık CEL’e ve tüm finansal avantajlarına erişebileceği anlamına geliyor. Celsius, herkes için ekonomik ve finansal bağımsızlığı katalize etmeye kararlı ve OKEx gibi ticaret programlarıyla ortaklık yapmak bunu mümkün kılmaya yardımcı oluyor.

Önümüzdeki günlerde OKEx, desteklenen CEL ticaret çiftlerinin sayısını artırmayı planlıyor ve bu durum, kripto paranın erişilebilirliğini daha da artıracak.

Öncü Bitcoin Borsasından Tanınan Altcoin’e Listeleme Müjdesi! – Mahsup.net yazısı ilk önce Mahsup üzerinde ortaya çıktı.