on-satisi-1-saatte-tukenen-he-coin-ikinci-on-satisa-cikiyor

Ön satışı 1 saatte tükenen He Coin ikinci ön satışa çıkıyor

HE Coin 2021 Yılı için Analistlerden Tam Puan Aldı! 22 Ekim’de İlk ön satışında 1 saatte tükenen He Coin ikinci ön satışa çıkıyor.

HE Coin sosyal medyada analistlerden tam puan alırken, hızlı girişi ve blok zincir teknolojisiyle dikkat çekmesi sayesinde Türkiye’de de ilgileri üzerine toplamayı sağladı. Yeni bir yatırım aracı seçmek isteyenler için HE Coin oldukça mantıklı bir seçenek olabilir. Birçok alanda ilgi çeken, gamer dünyasında da dikkat çeken token’lerden biri.

HE Coin İkinci ön satışı, 25 Ekim Pazartesi günü Türkiye saatine göre 19.00’da başlıyor. Analistlerden tam puan alarak, kısa zamanda yükselişe geçmesi beklenen kripto paralardan biri olmayı hedefliyor. Yüksek kazanç ve yatırım için ilgi görmesi muhtemel alanlardan biri olarak analiz ediliyor.

He Coin İle Yeni Bir Dönem Başladı!
22 Ekim’de ilk ön satışı 1 saatte tükenen He Coin, ön satışında kripto para piyasasını şaşırttı. Proje ekibinden gelen açıklamalara göre, şaşırtıcı ve hiç beklenmedik bu ilginin yeni bir dönem başlatabileceği üzerine analizler yapıldığı söylendi.

Daha fazla detay ve ön satış için projenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://hecoin.network/

 


Binance komisyon indirimlerini ’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sorumluluk reddi: Bu yazı bir sponsorlu makaledir. Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bu yazı ilk olarak Kripto Para Haber’de yayımlanmıştır. Ön satışı 1 saatte tükenen He Coin ikinci ön satışa çıkıyor | Kripto Para Haber.